Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? És ilyenkor...

Miért ilyen velem? És ilyenkor tulajdonképpen mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Én 23, ő pedig 24 éves. Jegyesek vagyunk.

A helyzet az, hogy én még mindig halálosan szerelmes vagyok belé, de azt hiszem, hogy ő már nem igazán. Mindig megbánt a viselkedésével bár lehet, hogy csak én reagálom túl.

Szex már egy jó ideje nincs, de még csak csók, vagy ölelés sem. A magyarázat részéről csak egy egyszerű "Minek?"...

Próbáltam kezdeményezni, vagyis mindig kezdeményezek esténként, de általában csak annyit kapok, hogy "Jó éjt". Lámpaoltás és alvás.

Vagy például egyik nap kértem, hogy estére, ha lehet, hagyjon valamennyi ételt nekem is, de mire hazaértem, minden üres volt.

Megalázónak érzem, amikor a közelében vannak a barátai, ő pedig rám szól, hogy maradjak le pár lépést.

Legutoljára már megkaptam, hogy egy hülye ribanc vagyok, amiért csak dugni akarok. Magyarul mondván, az a probléma, hogy másfél hónapnyi hidegség után egy kis szeretetre vágyom...

Nagyon sok mindenre gondoltam már, hogy mi a baja. Mindig azt mondja, hogy fáradt. Kötetlen munkaidőben dolgozik, és a haverjaival találkozni este kilenckor érdekes módon sosem fáradt, de eljönni velem bevásárolni, vagy csak segíteni a mosogatásban sosincs kedve, mert mindig fáradt.

Arra is gondoltam, hogy egyszerűen már nem szeret, nem kíván. Emiatt már egész nap azon aggódom, hogy nézek ki. Mindig a hibáimat keresem. Ha éppen ideges, akkor azon vezeti le a dühét, hogy a családomat vagy a barátaimat ócsárolja.

Sosem veszekszünk, mert én csak tűrök, csöndben maradok, próbálok a kedvében járni, hátha egyszer visszakapom a régi énjét. Persze, arra is gondoltam már, hogy esetleg van valakije.

Viszont: szakítani nem szeretnék, mert mint írtam, szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben? (Bocsi, ha egy kicsit zavaros lett :S)


2010. febr. 12. 16:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék tanácsolni, hogy ebből a kapcsolatból vond le a tanulságokat, és soha többé ne hagyd, hogy valaki beléd törölje a sáros cipőjét. Számomra az a meglepő, hogy azok után amiket leírtál, hogy mi módon viselkedett veled, nem volt számodra egyértelmű, mit kell tenned. Fontos hogy helyre kerüljenek benned a dolgok, hogy egy egyenjogú, boldog, új kapcsolatod lehessen, amelyben egyformán megbecsülitek egymást. Sok sikert kívánok!
2010. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elozoekhez. Dobni kell a pasast de minel elobb a sajat erdekedben. ez jobb sosem lesz, ebbe tevhitbe ne hitegesd magad. egy ember nem fog megvaltozni alapvetoen csak ideig oraig. az tuti h o nem szeret teged.

Szerintem rajott h o meg nem erett a hazassagra a haverok fontosabbak es meg elni akar. ha 5 eve vagytok egyutt ez azt jelenti h o 19 volt mikor osszejottetek, o meg nem szorakozta ki magat. lehet h a haverok is biztatjak h eljen meg egy picit, probaljon ki tobb not, ne kosse le meg magat stb stb. o elsosorban meg a haveroknak akar megfelelni es nem neked. es mivel te mindent eltursz es sosem veszekszel vele, igy tudja barmilyen messze is elmehet te ugysem fogsz semmit sem szolni csak turni. az is lehet h szakitani akar de nincs eleg mersze hozza h odalljon eled es azt mondja figyu en meg nem erettem meg erre, elni akarok meg. ezert bunkozik veled h eszrevedd es te hagyd ot ott. es ne neki kelljen a piszkos munkat elvegezni. egy 24 eves ferfi faradt a sex-hez, ez hulyeseg, ha egy 24 eves ferfi nem kivanja a sex-et akkor vagy beteg vagy van vkije. teged csak haziszolganak hasznal. tul fiatal vagy meg h ezt elturd, de meg ha egy 10-essel oregebb lennel akkor is azt mondom h menj amig lehet, sot meg ha gyerekeid lenne akkor is azt mondom h lepj le. egy ilyen nem erdemel meg teged. sok pasas rohangal szabadon aki megbecsulne, szeretne, jarj nyitott szemmel. szabadulj meg ettol az alaktol. tudom fajni fog meg az emlekek de hidd el ez ahogy megy nem elet. sosem leszel boldog.

figyu en is voltam hasonlo helyzetben ahol az ex-em ilyen bunko volt. mindennek elmondott, szorakozni ment nelkulem etc. en turtem mivel idegen orszagban voltam es a visa-ra vartam nem akartam h keresztbe tegyen. ahogy meglett a visa lapatra tettem, hazautaztam erot gyujtottem es mikor visszajottem ujult erovel a megerkezesem napjan dobtam ki. sirt es meg egyszer sirva visszajott h fogadjam vissza. de nem. nagyon erosnek kellett lennem, h ne tegyem meg. es eletem legjobb donteset hoztam meg!!!! en 2.5 evet vesztegettem az eletembol, te ne tedd ezt!!!!!

2010. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem szeret hu én meghülyülnék ilyen helyzetben főleg mert szerelmes vok ő meg nem szeret én ott hagynám akármennyire is fáj jobb egyedül igaz magányosan minthogy ilyen kapcsolatban éljek tedd túl magad és lépj mihamarabb!!!sok sikert
2010. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Én kevésbé vagyok magányos egyedül, mint terror alatt.
2010. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!