Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? És ilyenkor...

Miért ilyen velem? És ilyenkor tulajdonképpen mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Én 23, ő pedig 24 éves. Jegyesek vagyunk.

A helyzet az, hogy én még mindig halálosan szerelmes vagyok belé, de azt hiszem, hogy ő már nem igazán. Mindig megbánt a viselkedésével bár lehet, hogy csak én reagálom túl.

Szex már egy jó ideje nincs, de még csak csók, vagy ölelés sem. A magyarázat részéről csak egy egyszerű "Minek?"...

Próbáltam kezdeményezni, vagyis mindig kezdeményezek esténként, de általában csak annyit kapok, hogy "Jó éjt". Lámpaoltás és alvás.

Vagy például egyik nap kértem, hogy estére, ha lehet, hagyjon valamennyi ételt nekem is, de mire hazaértem, minden üres volt.

Megalázónak érzem, amikor a közelében vannak a barátai, ő pedig rám szól, hogy maradjak le pár lépést.

Legutoljára már megkaptam, hogy egy hülye ribanc vagyok, amiért csak dugni akarok. Magyarul mondván, az a probléma, hogy másfél hónapnyi hidegség után egy kis szeretetre vágyom...

Nagyon sok mindenre gondoltam már, hogy mi a baja. Mindig azt mondja, hogy fáradt. Kötetlen munkaidőben dolgozik, és a haverjaival találkozni este kilenckor érdekes módon sosem fáradt, de eljönni velem bevásárolni, vagy csak segíteni a mosogatásban sosincs kedve, mert mindig fáradt.

Arra is gondoltam, hogy egyszerűen már nem szeret, nem kíván. Emiatt már egész nap azon aggódom, hogy nézek ki. Mindig a hibáimat keresem. Ha éppen ideges, akkor azon vezeti le a dühét, hogy a családomat vagy a barátaimat ócsárolja.

Sosem veszekszünk, mert én csak tűrök, csöndben maradok, próbálok a kedvében járni, hátha egyszer visszakapom a régi énjét. Persze, arra is gondoltam már, hogy esetleg van valakije.

Viszont: szakítani nem szeretnék, mert mint írtam, szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben? (Bocsi, ha egy kicsit zavaros lett :S)


2010. febr. 12. 16:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos akármennyire is szereted, itt más megoldás. Gondolj folyton ezekre a negatív dolgokra, hogy milyen bunkó stb, és hamarosan ki szeretsz majd belőle. Neked nem őt szánta az ég, nem ő az igazi. Meg lesz az is. Ez éltessen. Ha ő lenne az igazi, akkor nem így viselkedne.
2010. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz férfiakkal és figyeld meg, mennyivel jobban megbecsülnek, még ha nőként nem is akarnak tőled semmit.
2010. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi egybehangzo komment nem hiába van, mindenki irja hogy lépj tovább, és én is igy gondolom (41 N )

Csak azt nem értem mért jegyzett el ???

2010. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem ilyen egyszerű, hogy hagyd el. KOMOLYAN gondolkozz el és nem csak azért mert mi azt írjuk. Ez a te életed. Pont ezért határozz meg egy időszakot, legyen az egy hét vagy hónap..akár írd fel, hogy napjában hányszor bántott. Próbálj kívülállóként gondolni a kapcsolatodra.


Ami nagyon fontos, ha azt mondod neki, hogy elhagyod vagy épp el is mész..ne dőlj be a negédes szavaknak. Azért írtam az elején, hogy gondolkozz el, mert annak semmi értelme, hogy elmész aztán szinte azonnal vissza, mert "hirtelen" megváltozott. Ilyen nincs. Az emberek nem változnak, csak egy másik arcukat mutatják.


Kellessz neki:

- főzöl

- takarítasz

- lehet nélküled nem tudná fenntartani magát

- jó egy szolga


Ha ezek után vele maradsz, akkor az egyéni szoc. probléma.. és csak gratulálni tudok hozzá.

2010. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
49%
Én minden bunkósága után elvinném tőle egy-egy cuccomat. Jelzésértékűen:>
2010. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
82%
Lehet elege van h ráerőlteted ezt a közös dolgot. Lehet kicsikartad belőle az eljegyzést. Fiatal még, szórakozni akar. Azért bunkózik, h te küld el ne neki kelljen a piszkos munkát elvégezni. Nagyon sok pasi ilyen h inkább hülyén viselkedik, csak ne kelljen mondani h bocs de vége, mert az neki kényelmetlen, és vannak csajok akik még ezek után is könyörögnek, meg eröltetik a dolgot, meg megy a dráma.
2010. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudod vagy nem akarod elhagyni (pedig el kéne), akkor csak egyszerűen ne foglalkozz vele. Járj el minél többet a barátnőiddel, bulizzatok. Biztos vagyok benne hogy megismersz egy olyan pasit aki szeret, mert ez nem szeret az tuti. És akkor már könnyűszívvel elhagyhatod (dobd ki a lakásból).
2010. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mi a teendő? Szerintem ez nagyon egyszerű. Nézz szét mindenfele, mint az ipari kamera és meglátod, hogy másoknak is eléggé sok baja van. Persze ez NE vigasztaljon.


Aztán kapcsold be magadon a searching-üzemmódot és akkor azonnal találni fogsz egy helyes tüzes lovagot.


Majd csald meg. Ennyi a lényeg. Ha valaki tulkó paraszt és nem adja meg azt amire vágysz, akkor a legjobb, ha félrelépsz, majd lelépsz. Addig meg tartsad meg, legalább nem vagy egyedül. Használd ki.


Ez a pali téged nem szeret. Felfoghatnád. Megérdemli.

2010. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ja, és az előző hsz én voltam : 24 L
2010. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
na, mi újság, kérdező, mikor közlöd vele, hogy kész, vége, otthagyod?
2010. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!