Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? És ilyenkor...

Miért ilyen velem? És ilyenkor tulajdonképpen mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Én 23, ő pedig 24 éves. Jegyesek vagyunk.

A helyzet az, hogy én még mindig halálosan szerelmes vagyok belé, de azt hiszem, hogy ő már nem igazán. Mindig megbánt a viselkedésével bár lehet, hogy csak én reagálom túl.

Szex már egy jó ideje nincs, de még csak csók, vagy ölelés sem. A magyarázat részéről csak egy egyszerű "Minek?"...

Próbáltam kezdeményezni, vagyis mindig kezdeményezek esténként, de általában csak annyit kapok, hogy "Jó éjt". Lámpaoltás és alvás.

Vagy például egyik nap kértem, hogy estére, ha lehet, hagyjon valamennyi ételt nekem is, de mire hazaértem, minden üres volt.

Megalázónak érzem, amikor a közelében vannak a barátai, ő pedig rám szól, hogy maradjak le pár lépést.

Legutoljára már megkaptam, hogy egy hülye ribanc vagyok, amiért csak dugni akarok. Magyarul mondván, az a probléma, hogy másfél hónapnyi hidegség után egy kis szeretetre vágyom...

Nagyon sok mindenre gondoltam már, hogy mi a baja. Mindig azt mondja, hogy fáradt. Kötetlen munkaidőben dolgozik, és a haverjaival találkozni este kilenckor érdekes módon sosem fáradt, de eljönni velem bevásárolni, vagy csak segíteni a mosogatásban sosincs kedve, mert mindig fáradt.

Arra is gondoltam, hogy egyszerűen már nem szeret, nem kíván. Emiatt már egész nap azon aggódom, hogy nézek ki. Mindig a hibáimat keresem. Ha éppen ideges, akkor azon vezeti le a dühét, hogy a családomat vagy a barátaimat ócsárolja.

Sosem veszekszünk, mert én csak tűrök, csöndben maradok, próbálok a kedvében járni, hátha egyszer visszakapom a régi énjét. Persze, arra is gondoltam már, hogy esetleg van valakije.

Viszont: szakítani nem szeretnék, mert mint írtam, szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben? (Bocsi, ha egy kicsit zavaros lett :S)


2010. febr. 12. 16:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Juujj ez Nekem nagyon durva a haverjai közelében maradj le pár lépést??Azonnal hagyd ott ebböl jó már nem fog kisülni az tuti!!Én is voltam hasonló helyzetben tapasztalatbol tudom.Lépj mielött még esetleg gyerekeitek is leszenek és a kiszolgáltatottabb helyzetedben mégjobban megaláz.Egy ilyen pasinak még kiskutya sem való nemhogy egy szerető társ!Sok sikert!!
2010. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem(!) nem szeret téged,csak megszokott,egy egészséges 24 éves férfi ha nem kívánja a szexet akkor vagy beteg vagy van valakije!!!
2010. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereketek, szökj meg egy bulizása alatt. Szerintem fel sem fog tűnni neki.
2010. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem bántásból, de meddig akarsz a kapcarongya lenni ennek a fickónak? Minek alázkodsz meg? Tudod jól, hogy nem kellessz neki, akkor mire vársz, hogy ő küldjön el a fenébe? Vagy várni akarsz 40 éves korodig, mig teljesen kikészülsz?

23 évesen egy percet ne gondolkodj, hagyd ott!

Szereted??? Mégis, mit szeretsz rajta? Ha "így" szereted, akkor pedig mazochista vagy, aki szeret szenvedni, ha a fejedre sz.rna, akkor is maradnál - de akkor megérdemled a sorsod!

2010. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok írni,hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme,és nincs jövője.Felesleges szenvedned és megalázkodnod.A saját életedről van szó,ezért úgyis muszáj lesz szakítanod előbb-utóbb,hacsak nem akarsz üldögélni a langyos pisiben,és eltűrni,hogy lábtörlőnek használjanak.Teljesen felesleges ezzel az emberek együtt maradni,és elpazarolni rá az idődet,életedet.Nagyon fiatal vagy még,ezernyi esélyt tartogat Neked az Élet.Fogd a holmidat,és lépj ki az életéből.Ő is megkönnyebbül,meg Te is.
2010. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Miközben olvastam az írásodat, reménykedtem, hogy kamu... De tudom, hogy nem az. Nem Te reagálod túl, ez egyszerűen borzalmas, amiket leírsz! "Minek" öleljen, csókoljon meg? Hát ez nem normális... És még bunkó paraszt is, már ne is haragudj... Hogy nincs szex, az egy dolog, annak önmagában lehet millió oka, de így a többivel együtt érdektelenség - lehet, hogy más nője is van!


Nem hagy neked ételt? - önmagáért beszél a dolog - le se sz.arja a fejedet.


Maradj le, ha ott vannak a barátai? MINŐSÍTHETETLEN!!!!!


Nem segít a házimunkában, mindent Rád hagy, este meg megy bulizni és Téged nem hív el magával - hát tudod, én ezt sem tűrném... Tudom, nem könnyű otthagyni valakit, én is nagyon szeretem a barátomat, de ha elkezdene ilyeneket csinálni, még így is azt mondom, hogy megváltozna a véleményem! Mert pont hogy azt szeretem Benne többek közt, hogy állandóan szeretget, ölelget, puszilgat, a szex is nagyon jó köztünk - és ha ezek a dolgok megváltoznának, nagyon csalódott lennék, mert akkor rá kéne jönnöm, hogy nem az, akinek megismertem :( Ha ilyen sztorikat olvasok, kicsit félni kezdek, hogy ha együtt maradunk x ideig, majd velünk is ez lesz? Most ezt elképzelhetetlennek tartom! Nem voltak ennek a tiszteletlenségnek előjelei korábban? Persze az ember ezeket csak utólag veszi észre, nem a Te hibád ez az egész...


Biztos találnál egy olyan férfit, aki jól bánna Veled és értékelne! Nem vagy köteles ezzel a bunkóval maradni! Ne várd meg, amíg ennyi megaláztatás után majd még ver is (ne adj'isten!!)

Addig is, amíg nem tudod otthagyni, DUPLÁN ÜGYELJ A FOGAMZÁSGÁTLÁSRA! (már ha véletlen lesz szex :S ) Nehogy még egy ilyentől legyen gyereked!

2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
84%
Tipli kisanyám, menekülj amíg nem késő!
2010. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Jegyesség ide, jegyesség oda: ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Addig lépj le, amí a végletekig meg nem aláz. Ti már nem vagytok egy pár, mégha ez is a látszat. Megunt és egyenlőre ezt még nem mondta ki. Ne vesztegess rá több időt, mert csak magadnak ártasz!
2010. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem,hogy hogy merül fel a kérdés...Bocs,de a barátod egy idióta f*szfej,hagyd ott,minél előbb.Komolyan.Ügyesen!
2010. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Még egy óvatos megjegyzést tennék, remélem, nem bántódsz meg: a férfiak nem szeretik az ilyen típusú nőket, sőt, lenézik. Persze, hibás a fiú, de te is nagyon hibás vagy, mert hagytad elfajulni a dolgokat. Kell egy ember, aki bántja a másikat, és kell a másik, aki hagyja... Te hagyod, sőt "szereted" (?????), akkor miért vagy meglepődve, ha megaláz? Hiszen te engeded meg neki!

Nem hinném, hogy egy karakán, talpraesett csajjal ezt meg tudná tenni.

Sokat kell változnod neked is, mert ha így folytatod, csak rugdosni fog mindenki egész életedben.

2010. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!