Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyerek az anya...

Szerintetek a gyerek az anya tulajdona?

Figyelt kérdés

Testverem felesegerol van szo..

Sosem lehet itt nalunk, es ha kimegyunk hozzajuk es jatszok vele pl akkor egybol szol, hogy azzal a jatekkal ne jatsz oda ne vidd, menjetek innen el stb..

Szerencsetlent hurcolja a fel varoson keresztul reggel 8 tol delutan 3-ig de ide nem akarja felhozni.

Ovononek keszulok, tudok vigyazni egy gyerekre hisz itt vagyok 19 eves de rendesen a nyomunkban van mikor naluk vagyunk, jon mindenhova utanunk... ( 2,5 eves gyerektol van szo szoval mar annyira nem picike)

Szerintetek ez normalis?!

Hogy kene elernem hogy tobbet lehessek vele?

Mert nagyon imadni valo kis rosszasag :)


2015. febr. 23. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A gyerek senkinek nem a tulajdona, de a szülei felelőssége.

Milyen a kapcsolatotok a sógornőddel? Mert egy anya általában azokat az embereket nem szereti a gyerekei közelében látni, akikkel nem jó a viszonyuk. Ha ez a helyzet nálatok, akkor úgy kellene elérned, hogy jó viszonyt alakíttatok ki a tesódékkal, a feleségével, így többet lehetsz a gyereke közelébe.

2015. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Mint tudod, a legtöbb nő azt hazudja, hogy a férjének szül.

Természetesen saját magának szül, és erre a legjobb példa, hogy a váláskor mindent elkövet, hogy nehogy annál maradjanak majd a gyerekek, akinek "eredetileg szülte" őket.


A gyereket kisajátítja magának, és mint látod, még tőled is félti.

2015. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hat... felszinen jo.. de o elmond engem mindennek ha pl nem adok ruhat neki mikor itt vannak. Mert ok szegenyebbek es regen kedvessegbol parszor a kifogyott ruhaimat odaadtam neki ami igy a nyakamon maradt. De mostmar elvarja es haborog ha nem segitunk neki. Szerintem kotelessegunk.

Pedig a kicsit imadjuk.:) En legalabbis nagyon szeretem ..annyi helyre elvinnem, vagy elvittem volna telen szakozni is ki a hazuk ele pl. De nem engedte..

2015. febr. 23. 15:38
 4/22 A kérdező kommentje:
* szerinte kotelessegunk
2015. febr. 23. 15:39
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos, ma sok nő hiszi ezt, ezért van ennyi elkényeztetett, anyafüggő gyerek.

Az ilyen anyát nem lehet semmivel meggyőzni.

2015. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hat akkor itt a magyarázat. Nem vagytok igazán jóban.


OFF

2# ne általánosíts! Biztos vannak ilyen nők is, bár biztos h nem a többség. En nem a férjemnek es nem magamnak szülök. Közös döntés volt a gyerek es ő egy önálló kis lény lesz, egy önálló autonóm ember, senkinek nem tulajdona.

2015. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
1.-vel teljesen egyetértek. Tesód mit szól a gondodhoz?
2015. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

A szulok felelossege a gyerek, tehat ok dontenek hogy kivel es hova engedik el.


Nyilvanvaloan nem bizik benned, ennek meg oka van.

2015. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Vicces mert semmi olyat nem tudnek mondani ami okot adott volna neki arra h ne bizzon bennem...

De anyura sem hagyja, nem is engedi higy itt legyen, sem anya ferjere.

Soot. Bolcsibe sem akarja beiratni mert kicsuszik a keze alol...vagy mit magyaraz allandoan..

2015. febr. 23. 16:06
 10/22 A kérdező kommentje:

Jaaaa igen

Azt szokta mondani hogy nem akarja hogy a bolcsiben mashogy neveljek a gyereket meg hogy ott bantjak meg rancigaljak a gyerekeket..

2015. febr. 23. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!