Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akad ki ennyire ezen...

Jogosan akad ki ennyire ezen a feleségem? Miért kell ezen ennyire kiakadni és ezért így viselkedi?

Figyelt kérdés
Ma itthon voltam és nem dolgoztam,de egy csomó elíntézni valóm volt.Múlt héten beteg volt,de ma már ment dolgozni,mára lett kész az igazolása.Majd megkért ha a városba járok,akkor hozzam már el neki,délután 3-tól tudok érte menni.Egész nap annyi minden történt,hogy elfelejtettem.Felhivott,hogy mi újság mi történt ma.Aztán kérdeze,elmentem e az igazolásért,akkor kaptam észbe hogy elfelejtettem.Elkezdett velem kiabálni,üvőlteni,hogy ennyire nem lehet megkérni stb.Mindig megcsinálom bármire megkér,de valahogy ez most kiment a fejemből.Tudtam,hogy valamit el kellene még íntéznem.Én nyugtatgattam,hogy semmi baj,este 6-ig érte tudok menni,mindjárt elindulok.Majd ismét kiabál,nem kell így már ő is érte tud menni,meg ne merjek odamenni,majd elíntéz magának,meg felhívja őket,hogy ne adják ki nekem.Mondom ez most mire jó?Nem mindegy hogy 3-kor vagy vagy 5-6 körül megyek érte?Majd lerakjuk a telefont,pontosabban kb rámrakta a telefont.Majd visszahív 5 perc múlva,már teljesen nyugodtan,hogy hát végülis jövő hét hétfőig ráér elhozni.Meg holnap reggel munkába menet is beszaladhatok érte.Mondom akkor ennek a cirkusznak mi értelme volt???Nem értem ezeket a kirohanásokat...Azt mondom a szexuális életünk egy pocsék lenne,akkor megérteném.
2015. febr. 23. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Biztos menstruál
2015. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Rossz napja lehetett és túlreagálta a dolgot. Mondjuk a szexuális életeteknek ehhez semmi köze.
2015. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván a feleségedet felhúzták, és rajtad vezette le a feszültséget. Majd mindezt végiggondolva rájött, hogy igazságtalan volt, és higgadtabban felhívott. Nem csak a szexhiány miatt lehet dühös valaki.. Ha hazaér, szerintem ülj le vele beszélni, mert úgy érzed, egy elfelejtett és amúgy is ráérős dolog miatt nem érdemeltél ilyen balhét, és szeretnéd tudni, mitől ilyen feszült mostanában, hátha tudsz segíteni. Ez a helyzet így mindkettőtöknek rossz.
2015. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Rajtad élte épp ki a szar napját, ha hazaért, gratulálj neki az intelligens viselkedéséhez.
2015. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
#2 jaj, dehogynem :)
2015. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg azt hitte, valahol máshol töltötted a szabad óráidat, vagy nem volt kedve ma menni dolgozni,lehet még fáradtnak érzi magát.
2015. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elsőre azt gondoltam, hogy a munkahelyén elkezdték szekírozni, hogy most azonnal hozza a táppénzes papírt... Az ilyenek nagyon kegyetlenek tudnak lenni. De ha ráér jövő hétig, akkor én sem értem.


Este azért megkérdezném tőle, minek köszönhetted a kirohanást.

2015. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Lehet,hogy pocsék is veled a szexuális élete.
2015. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Biztos felhúzták bent, felhívott téged, hogy lenyugodjon egy kicsit és felraktad az i-re a pontot azzal, h nem mentél el a papírjáért, itt borult a bili. Utána belátta, h hibázott. Ennyi.
2015. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Biztos rossz napja volt.
2015. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!