Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akad ki ennyire ezen...

Jogosan akad ki ennyire ezen a feleségem? Miért kell ezen ennyire kiakadni és ezért így viselkedi?

Figyelt kérdés
Ma itthon voltam és nem dolgoztam,de egy csomó elíntézni valóm volt.Múlt héten beteg volt,de ma már ment dolgozni,mára lett kész az igazolása.Majd megkért ha a városba járok,akkor hozzam már el neki,délután 3-tól tudok érte menni.Egész nap annyi minden történt,hogy elfelejtettem.Felhivott,hogy mi újság mi történt ma.Aztán kérdeze,elmentem e az igazolásért,akkor kaptam észbe hogy elfelejtettem.Elkezdett velem kiabálni,üvőlteni,hogy ennyire nem lehet megkérni stb.Mindig megcsinálom bármire megkér,de valahogy ez most kiment a fejemből.Tudtam,hogy valamit el kellene még íntéznem.Én nyugtatgattam,hogy semmi baj,este 6-ig érte tudok menni,mindjárt elindulok.Majd ismét kiabál,nem kell így már ő is érte tud menni,meg ne merjek odamenni,majd elíntéz magának,meg felhívja őket,hogy ne adják ki nekem.Mondom ez most mire jó?Nem mindegy hogy 3-kor vagy vagy 5-6 körül megyek érte?Majd lerakjuk a telefont,pontosabban kb rámrakta a telefont.Majd visszahív 5 perc múlva,már teljesen nyugodtan,hogy hát végülis jövő hét hétfőig ráér elhozni.Meg holnap reggel munkába menet is beszaladhatok érte.Mondom akkor ennek a cirkusznak mi értelme volt???Nem értem ezeket a kirohanásokat...Azt mondom a szexuális életünk egy pocsék lenne,akkor megérteném.
2015. febr. 23. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Azért akadt ki,mert ez biztos nem az első ilyen eset volt!
2015. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

én is felidegesítem magam az ilyeneken

az én férjem ugyanezt csinálja

ráadásul mindent állandóan halogat,és sokszor az a vége,hogy lecsúszunk valamiről

nagyon idegesítő

én ha megkér valamire,azonnal megcsinálom

2015. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, a rossz napja volt, akkor sem.


Nekem is van szr napom, mikor szétrúgnám a fél világot dühömben, mégsem ordibálok a párommal, csak mert "kéznál van".


A feleséged rém primitív és bnkó nő, a helyedben komolyan elbeszélgetnék vele a viselkedéséről.

2015. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott nehéz napom lenni, de sosem a férjemen verem le (bár lehet hogy azt kellene...).
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!