Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval a kérdésem annyi, hogy...

Szóval a kérdésem annyi, hogy a szüleimmel a kapcsolatom szó szerint gyatra. Valami jó tanács kérlek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, valahogy nem nagyon izgat, mert én csak olyan gyerek vagyok,aki jött és akkor muszáj volt összeházasodni stb.(szerintem ebbe ne menjünk bele)...

A depresszió jelei kimutathatóak rajtam, bár orvost nem kerestem fel. Az anyámmal nem tudok normálisan 2 szavat váltani, mert vagy rögtön lehőröget, vagy izetlenkedik. A családnak azt beszéli, hogy nem vagyok agyilag tiszta(tény, hogy hamar felhuzom magam és ordibálok meg fejéhez vágok dolgokat,amiket nem kellene).Szóval azt veszem észre, hogy tönkre akar tenni. A hibás mindig mindenért én vagyok, bármit is teszek. Hiába mondom neki, hogy nézzen magába kinevet és hülyének titulál. :P nagyon röviden ennyi....valaki valaami jo tanacsot, hogy hogyan is beszelhetnem meg ezt vele...Kérlek!


2015. febr. 25. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
az nem lenne megoldás ha leülnél vele beszélgetni és elmondanál mindent ami nyomja a lelked.esetleg kezd úgy,hogy fontos dolgokról kell beszélni mint felnőtt emberek hátha beválik.és ne emeled fel vele a hangodat mert attól csak rosszabb lesz elhiheted
2015. febr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár azt sem tartom normálisnak, hogy a semmiért üvölt, mint az állat velem én meg legyek vele normális. Mindig kezdeget, hogy kihozza belőlem a rosszat, utána ,meg eljátsza az áldozatot.
2015. febr. 25. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!