Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem feletébb furcsa,...

Ez nekem feletébb furcsa, nagyon furcsa. Miért volt ilyen hirtelen kiváncsi az exeimre 3 év után? Vélemény?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,2 éve együtt élünk.A kapcsolat elején,azért beszélgettünk a volt kapcsolatokról,kinek mennyi hány,milyen komoly stb,de nem voltunk kiváncsiak arra,hogy ki volt az.Kb ki veséztük a dolgot,hogy tisztán induljunk,mindenki lezárta a régi sérelmeket stb,ehhez hasonló beszélgetések,miért lett vége stb.

Majd a minap a párom,(én vagyok a férfi),beléptem a facebookba,majd megkért,hogy mutassam a meg a régi csajaimat.Elsőre nem értettem,ennek mi értelme van,sőt hogy ha őszinte akarok lenni,akkor most sem igazán értem.Elsőre nem is nagyon akartam,mert értelmetlennek találtam.Na mondom ha lúd akkor legyen kövér.Az összes létező nőt megmutattam neki,akivel lefeküdtem,vagy valami volt.Nem igazán értettem hogy ezt miért kérte tőlem!?Miért pont akkor?Miért nem kapcsolat elején?3 év után ez nem furcsa?Kérdeztem,hogy mire jó ez,csak annyit mondott,hogy kiváncsi,de valójában nem tudott más magyarázatot adni.De könyörgöm,miért pont most kiváncsi?Nagyon furcsa ez nekem....Szerintem ez több volt mint tiszta kiváncsiság.Mire vélnéd ezt az egészet?


2015. febr. 25. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmire. Szerintem nem furcsa, hogy most kíváncsi.
2015. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején elriasztotta/elbizonytalanította volna. Kíváncsi volt, de nem akart velük szembenézni. 3 év után már biztos annyira a kapcsolatotokban, hogy ne érezze magát rosszul, ha összehasonlítja magát a volt nőiddel. Egyik sem lehet jobb nála, hiszen 3 éve mellette vagy. Ők már csak a távoli múlt, nem a tegnap.
2015. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Párommal a kapcsolatunk elején mi is kiveséztük, hogy ki merre hány méter. Aztán nekem 1 év után jött egy hasonló kattanás, hogy mutassa meg kikről beszélt. Az ok pedig egyszerű, érdekeltek az elődök, mert akkoriban épp önbizalomhiánnyal küzdöttem. Elég csúnyán kificamodott a bokám, 2 hétig feküdtem vele utána még 2-3 hónapig nem szabadott terhelni csak rövid sétákkal. Addig elég aktívan sportoltam így hát felszaladt 5 kiló, ami nem sok, de teljesen elkedvtelenített, nem éreztem jól magam a bőrömben és nem akartam elhinni, hogy tetszhetek a páromnak. Így jött a gondolat, hogy vajon kikhez képest tetszek neki. Meg túl sok időm volt hülyeségeken gondolkodni úgymond.


Nem lehet, hogy ő is kicsit bizonytalanabb magában?

2015. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarom elhinni, hogy férfi vagy. Mi nem csinálunk ügyet ilyen semmiségekből.
2015. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Elég szomorú, ha a férfiak mind egyformán működnek.
2015. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 16:02


De egy kicsit bizonytalan amúgy is,saját magában.Képességeihez képest,kissé önbizalomhiányos.

Pedig semmi oka nem lenne arra,hogy ilyen bizalmatlan legyen.

2015. febr. 25. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugtázni akarta, h ők nem tudtak úgymond megszeliditeni, ő viszont igen. En is igy voltam :)
2015. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mar ne haragudj,de volt noid miert vannak bejelolve az fb. lehet hogy ez miatt volt kivancsi.Megszakitottad a kapcsolatott veluk de azer meg ismeroseid? Nem mindenkinel jon be ez,a helyedben boldog lennek amiert nem csavarta le a fejedet erte,de meg egy rosszindulatu szot sem kaptal tolle,becsuld meg a mostani nodet mert nem mindenki tollerala.
2015. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 5 év után azzal izgattam a páromat, hogy arról meséljen, hogy mégis kivel jött volna össze helyettem abban az időben, ha velem nem ismerkedik meg.

Indok: A fene tudja, olyan napom volt :)

Ilyenek a nők. Ne keress benne mindig rációt.


26N

2015. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, aki nem tolerálná pusztán azt a tényt, hogy az exeim a fb-ismerőseim között vannak, az mehet is a fenébe. Ilyen szintű féltékenységgel és önbizalomhiánnyal nem tudok mit kezdeni és menekülök inkább. Azért az, hogy ismerősök, még közel sem megcsalás, ne drámázzuk már ennyire túl...
2015. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!