Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy számos feleség...

Jól látom, hogy számos feleség másodrendűnek tartja magát a férje mellett?

Figyelt kérdés
Mire gondolok? Az egyenjogúság hangoztatása addig tart, amíg megoldandó gond, probléma, leküzdendő akadály nem adódik a család életében. Amint ez bekövetkezik, rögtön CSAK egy nővé degradálja magát az érintett feleség. A megoldás a férfi dolga. Logika?

2015. febr. 27. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet en jovok masik bolygorol, de en nem talakoztam meg ezzel a jelenseggel.
2015. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Ezt már én is észre vettem, hogy a nők szeretik alárendelni magukat a férfinak.Kíváncsi lennék mi az oka.Bocsi az off-ért.
2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
De mondjatok mar egy konkret peldat, hatha megertem.
2015. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem. Családi problémát nem épp a férfiak szoktak ignorálni?
2015. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ne mond, hogy nem találkoztál még ilyennel. Ha minden gördülékenyen megy, akkor megy a melldöngetés. A legkisebb megoldandó probléma estén jön a "de én csak egy nő vagyok" verdikt.
2015. febr. 27. 21:42
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Én már mindenre láttam példát. Van, ahol a nő talpraesettebb, így inkább ő a probléma megoldó. Van, ahol a férfi. Az ideális nyilván az, ha mindketten. Illetve lehet olyan probléma, ami inkább a férfinak egyszerű, van, ami inkább a nőnek. Össze kell dolgozni :)

Én ilyen egyféle dolgot nem látok, mint amit írsz.

2015. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Mondj már egy példát, kérlek.
2015. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Se a munkamban, se az otthon fellepo problemakat nem haritottam azzal, hogy no vagyok. Tenyleg nem ertem mire gondolsz, esetleg az anyagiakra?
2015. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha hangoztatni kell az egyenjogúságot, akkor feltehetően a következő az ábra: adva van egy kapcsolat, ahol a nő legalább annyit beletesz a dolgokba, mint a párja, a férfi viszont szereti játszani a családfőt. Amikor probléma merül fel, akkor a macsó várja a megoldást az asszonytól, no ekkor hangozhat el az a szarkasztikus mondat, hogy "Most mit vársz? Oldd meg, én csak nő vagyok!" Másképp nehezen tudom elképzelni, lehet, hogy azért, mert életemben nem tartottam magam másodrendűnek senki fia mellett :D
2015. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Biztos vannak ilyenek, még ilyenebbek is. De most mi a kérdés? Vagy csak fújjoljunk egy jót a nőkre? Fújj-fújj gonosz hárpiák, szegény férfiak életének megkeserítői...
2015. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!