Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, ha a volegenyem...

Mit tehetnek, ha a volegenyem jelentkezni akar az idegenlegioba?

Figyelt kérdés
A volegenyem megszallottja az idegenlegionak es a legnagyobb alma, hogy csatlakozzon, mar utana is nezett a dolgoknak es jelentkezni os akar. Beszeltunk mar errol, de megis ellenerzeseim vannak. Nem tudom, kibirnam-e nelkule hetekig vagy akar honapokig, most szinte minden idot egyutt toltunk. A Masik dolog pedig, hogy par even belul szeretnenk gyereket, de nem tudom, ez igy hogy menne.

2015. márc. 1. 11:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sógorom(idegenlégiós) mindig vitte magával a feleségét oda, ahol évekig kellett lenni. Pl Afrikába.
2015. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként voltam kint békefenntartóként. Akkori párommal az első haza jövetelem után szakítottunk. Nem támogatott, kiderült hogy miután elmentem 1 hónapra rá össze jött egy másik lánnyal. De a levelekre és a telefon beszélgetésekkor úgy beszélt mintha együtt lettünk volna. De kint az egyik misszió alatt megtaláltam a páromat 8 évig voltunk közös missziókon mikor mind a ketten haza jöttünk hogy gyereket szeretnék. Nekem is ellenezte az akkori párom, a szüleim, a családom mindenki. Mégis is elmentem, és nem bántam meg. Rengeteg tapasztalatot, ismeretet szerezhettem, szerettem a missziókat. Ha nem lett volna kötelező haza jönni 2 misszió között akkor nem jöttem volna haza. Támogasd a vőlegényedet!
2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

Csak annyit kérdeznék, hogy milyen tapasztalattan rendelkezik? Ha semmivel, akkor jelentkezzen csak nyugodtan, mert semmi esély.

Olyan embereket nem vesznek fel akik Rendőrtiszti főiskolát végeznek, katonai múltjuk is van.

2015. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a legnagyobb álma, akkor egyértelműen nem az, hogy veled családot alapítson. Ezt kéne tudatosítani.

Egyáltalán nem igaz, hogy csak ilyen-olyan embereket vesznek fel. Lehet, hogy simán bekerül!

Gondold meg, nem volna-e jobb olyasvalakivel gyerekvállalást tervezni, aki veled akar lenni/maradni? Akivel nem közösek a célok, azzal nincs értelme a jövőnek.

2015. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12-es, a te példádból nekem inkább az a tanulság, hogy keressenek inkább megfelelő párt maguknak.
2015. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is valami ilyesmi jott le. Az oke, hogy a pasi alma az idegenlegio, de a menyasszonye meg a normalis csaladi elet. Az utobbi kevesbe jogos vagy?
2015. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Az idegenlégió más mint egy békefenntartó misszió!

Aki légiósnak áll, az egész élete örökre megváltozik. Soha nem lesz már az aki volt, megváltozik kívül belül!

Kérdező, engedd el a párod, nem egy az utatok. Ő mást választott.

Keress olyat, akinek te vagy a fontos.

2015. márc. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem nyerte el véletlenül a Nobel-díjat a makaó nevű tiltott szerencsejátékon egy híres professzortól?
2015. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne tényleg az álma, hagynám, hadd menjen, élje meg. De, megmondanám neki, hogy akkor szakítok vele. Ez az ő élete, az ő álmai, nincs jogom visszatartani, de neki sincs hozzá joga, hogy azt kérje tőlem, asszisztáljak hozzá, várjak rá engedelmesen, azt se tudva él-e, hal-e, tulajdonképpen mi van vele, mert azt a levelek meg a telefonálás, de még a skype se képes megadni. Akkor szépen különválunk, mindkettőnk építgeti a saját kis álmait, éli az életét, de ez nem egy közös álom, amiért az ember közösen dolgozik meg. Nyilván fájna, pokolian, de számomra ez lenne az egyetlen helyes döntés.
2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Hű, itt aztán van minden, ami egy brazil szappanoperában.

Tény, hogy a Légió nem épp egy családbarát szervezet, mert ha bekerül, akkor 2-3 hónapig abszolút el lesz zárva a "külvilágtól, nem telefonál nem ír levelet semmit, ezzel kiszűrik az anyámasszonyokat, akik tényleg csak a jót látják benne. Egyébként engedd el, mivel az alapkiképzés után még van lehetősége felmondani az öt(5) éves szerződést. Ha tényleg olyan sokat vagytok együtt, akkor úgy is meg fogja viselni, hogy annyi időn keresztül nem hallja a hangod, nem hall felőled.

Röviden: Ha nem veszik fel, akkor 2 lehetőség áll fent:

1, Soha többet nem próbálkozhat jelentkezni.

2, 3 hónapig nem jelentkezhet újra(ezt 3x lehet "elsütni" utána az első lép érvénybe)


Ha felvennék, akkor az alábbira számíts:

Mint, ahogy említettem 2-3 hónapig nem kapsz tőle levelet/telefont/e-mailt stb. Amint megtörténik a századba sorolása lehetősége lesz legalább hétvégente hazaüzenni, valamint beszélgetni, 1 év után lehetősége lesz külföldön tölteni a szabadságát(magyarán hazalátogathat), 5 év után vásárolhat engedély nélkül is kocsit, kérelmezheti a francia állampolgárságot és HÁZASODHAT(és persze leszerelhet, 5 év ált. elég szokott lenni a jelentkezőknek, van, hogy kevesebb is és lelép).


Hű! Kívül belül megváltozik? Mint, ha az olyan rossz lenne, hogy az embernek sportos alkata és acél idegei lesznek. Gratulálok, hogy felfogóképességed annyiból áll, amit a mesékben hallasz, igazad van egy légós záróvizsgája abból áll, hogy megöli egy társát... ezért olyan kevés a légiós . Bármelyik fegyveres erőnél hatalmas hangsúlyt fektetnek a pszicho teszt(ek)re, senkinek nem hiányzik, hogy egy gyengeelméjű kerüljön a kötelékükbe. A légióban is 3 Pszichológia tesztet kell teljesíteni, ahol azért kirostálják, azokat, akik mentálisan gyengék a munkakörhöz. Az tény, hogy a parancs az parancs, de az is tény, hogy emberjogokkal rendelkeznek az emberek, még ha ez nem is tetszik a francia államnak.

2015. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!