Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan orrolt meg ram az...

Jogosan orrolt meg ram az egesz csalad?

Figyelt kérdés
A testverem a tokletes haziasszony. Nem tudom hogy csinalja, de az. Patyolattiszta haz, makulatlan rend, jol nevelt gyerekek, jokepu, sportos ferj, szep, tiszta auto, tokeletesen foz, szules utan gyorsan visszafogyott, sportol, jogazik, csillogo, hosszu haja van, hofeher fogsora, szep arca, kedves, jol fizeto munkaja van, jol oltozik es ami a legfontosabb: boldog. Nagyon jo a kapcsolatunk rendszeresen talalkozunk. Anyukam rendre az orrom ala dorgoli, hogy milyen sz..r anya vagyok, milyen rendetlen, bezzeg a testverem. Nalam nagyhalomban all a vasalnivalo, vannak sztszorva dolgok stb. Az allasom se fizet olyan jol, mint az ove, raadsul miota elvaltunk a ferjemmel, aki gyerektartast se fizet, mert munkanelkuli sok +munkat is elvallalok. A meglevo idot a gyerekemmel szeretnem tolteni, nem porszivozassal. Ezt anya megerteni nem kepes. Mindig hallgatom, hogy miert nem fogysz le ha, olyan csunyan bevag nadragod? miert nem mesz fodraszhoz, annyira csunya a hajad? En vagyok az ugyetlen, a szetszort, a slampos, a rossz anya, Stb. A megalazo az, hogy mindezt olyan bajolgos hangnemben mondja. Rettenet. A tesom, ha o is ottvan, mindig meved, erre van, hogy abbahagyja, mert az o szavait issza. Ma volt egy kis osszejovotel, nevnapoztunk, erre megint rakezdett, de most a volt ferjemmel jott elo, hogy nem hagyott volna el, ha legalabb neha kisminkelnem magam. Ezzel valahogy az elmult 1 evnyi pohar betelt, osszecsomagoltam a cuccaimt, a gyereket es eljottem. Kb 2 kanallal ettunk a levesbol, tehat eleg hamar nekikezdett. Most ram haragszik apukam, anyukam es nagynenem is. A tesom nem, o kioszotta ezutan anyut es o is eljott. Nem vagyok budos, koszos, csak egyszeruen mindig is a farmer, polo, pulcsi kombot reszesitettem elonyben, sose sminkeltem, nem festettem a hajamat, en ilyen vagyok. Olyan nehez ezt elfogadni?
2015. márc. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem jogos, de ezt soha nem fogod tudni megmagyarázni neki. Ő ugyanis azt látja, hogy a testvéred boldog, te pedig nem. Márpedig ha szeret titeket, akkor azt szeretné, ha mindketten boldogok lennétek. Csak épp fogalma sincs, hogy ezt hogy érhetné el nálad. (Valószínűleg sehogy..)


Ha egy kicsit is szeret anyukád, akkor nem szólna semmiért, ha látná, hogy boldog vagy. De ha jól tippelek, akkor nem vagy az. Gondolkozz el ezen. Ha boldog vagy, akkor egyébként farmer-pulcsiban, smink nélkül is jó nő vagy :)

2015. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alapvetoen en is boldog vagyok. Nagyon szeretem a gyerekemet, a bo kenyelmes ruhamaimat, az allasomat. De be vagyok kicsit fordulva a valas miatt meg mindig, mert meg mindig szeretem a volt ferjemet. De ezt soha nem mutattam ki a gyerek fele!
2015. márc. 2. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Nos leleszek pontozva és te is haragudni fogsz rám de ha anyukád nem mondja meg neked az igazat (ami néha rosszul esik) akkor mégis ki fogja?

Minden nőnek kenyelmesebb a bő pulcsi es a polo, a smink pedig időigenyes, de megis atol leszel szep es a csinos ruhatol vonzobb. Tenni kellett volna azert hogy a ferjed kivanatosnak es vonzonak tartson, szeretkezni vele es nem utolag sirankozni...

2015. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos a haragjuk feléd. Anyukádnak lehetne magától annyi esze, hogy nem a kritikájára van szükséged, és, hogy ne hasonlítson a tesódhoz. Örüljön az ő boldogságának, de ő ő, te meg te vagy. Ennyi. Te sem hasonlítod őt senkihez, ő se tegye ezt. Tudja milyen helyzetben vagy, ha segíteni ezen nem tud, vagy nem akar, akkor legalább próbáljon már ne rontani rajta. A tesód amúgy rendes, talán ő elbeszélgethetne vele/velük.
2015. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A ferjem ilyennek ismert meg es igy vett el, nem e miatt valtunk el.
2015. márc. 2. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Off: A férjem engem jobban szeret a kedvenc farmeromban+pulcsiban, mint egy ruhában, amiben feszengek.


On: Teljesen ismerős a helyzeted. Ugyan én fiatalabb vagyok nálad, még gyerekek sincsenek, de a lakással ugyan ezt hallgatom. Sosem fog megváltozni.

2015. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Abban anyádnak nincs igaza,hogy a férjed emiatt hagyott el ,de:

igenis a nőnek néha adnia kell magára,ha az én férjem folyton mackó alsóban lenne ,zsíros hajjal el nem hagynám , de kiábrándulnék belőle.Szóval ha nem emiatt hagyott is el,de biztos benne volt a pakliban.És ezt egy olyan nő írja aki nem sminkeli magát és szereti a kényelmes holmikat, viszont alkalmanként kiöltözök és sminkelem magam,hogy tetszek a páromnak és magamnak is. Fáj az igazság amit anyukád mond ,ez van(persze nem kéne állandóan hangoztatnia)nem kéne elhagynod magad,igenis jó ha az ember csinosnak érzi magát,megerősíti és máris másképp állnak majd hozzád.

2015. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igenytelen, nem zsiros a hajam, nem ragyas az arcom, nem vagyok koszos vagy budos. Viszketek a sminktol, utalom. Na mindegy megproalom.
2015. márc. 3. 10:28
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell kisminkelni magad, nem ezt mondtam,de tudod biztos a tartásod is olyan,hogy azt hangsúlyozza, fáradt vagyok semmi sem érdekel(ami nem baj csak ne csodálkozz amiért rád szólnak)ettől még anyukád leállhatna...
2015. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!