Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha szerintem a...

Mit tegyek, ha szerintem a barátnőm leszbikus? 12/L

Figyelt kérdés

Ha nála vagy nálam vagyunk és vécéznie kell be akar hívni, ha ott is alszunk egymásnál simogatja a karom, az arcom, stb.

Nekem semmi bajom a melegekkel, meg tudom, hogy ez ennyi idősen max. kíváncsiság lehet, de én nem szeretném... Mit lehetne tenni? Ő a legjobb barátnőm, nem akarom elveszíteni!!!!



2015. jan. 25. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
attól még simogathat, barátnők vagytok, a lányok ilyenek, imádják a barátnőjüket odavissza. ha egy fiú tenné ezt egy másikkal, akkor erre mondhatnám hogy tuti meleg, de lányoknál szerintem ez megszokott. amúgy ha érdekel, kérdezz rá nála, különben meg ha tényleg kiderül hogy leszbi, akkor sem kell elveszíteni, el kell fogadni ilyennek és kész.
2015. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt ilyen simogatós...

Ha rákérdezek és igazam lesz, szegénynek nem lesz nagyon kellemetlen? Ha meg nem lesz igazam, azt hogy magyarázom ki?

2015. jan. 25. 08:47
 3/15 Trafó1 ***** válasza:
70%
Ha a legjobb barátnőd akkor beszéld meg vele, az első sikeres és élménygazdag szex után majd elmúlik:-DDDD
2015. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Csak azért csinálja, mert szeret :)
2015. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha igazad lesz, nem lesz kellemetlen ha előtte megmondod neki hogy ha az, akkoris elfogadod, de csak a rendes barátnő szintjén akarsz maradni. ha pedig nem az, akkor örülj, barátnők vagytok, mindent megbeszélhettek egymással :)
2015. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, johetnek meg!! :)
2015. jan. 25. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
12 évessen valószínű az...az idióta biztos túl sokat nézte a nikkelodeont és kimosták szerencsétlen agyát
2015. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
12 évesen még nem leszbikus senki, akkor sem, ha magát annak gondolja, ez még bőven alakul felnőtt korig. A lányok szeretnek egymáshoz érni, lehet te nem vagy olyan, aki szeretné az érintést.
2015. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7, írtam is, hogy valószínűleg ez csak kíváncsiság...

De az nem fura, hogy velem akar fürdeni meg behív, ha vécére megy? (egyiket se "engedtem") Ennyi idősen azért már a közös fürdés...

2015. jan. 25. 11:48
 10/15 anonim válasza:
Hát, én is szoktam néha a 14 éves noveremnel furodni.. De mondjuk ő tesó. 12l
2015. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!