Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a lakótársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a lakótársam (segítség)?

Figyelt kérdés

Lett egy lakótársam aki egyben egy hellyel közzel barátnő volt, bár nem mindig beszéltünk, nem voltunk az a hú de nagy barátnők, csak elvoltunk. Amióta lakótársak lettünk, ezzel együtt nagyon jóba is lettünk. :)


Na most, tudni kell azt, hogy a barátnőm nagyon rossz családi háttérrel bír mindig bántották otthon, ezért is költözött el másik városba és úgy alakult, hogy pont hozzám. Ketten élünk Pesten a belvárosba én dolgozok, ő jelenleg nem, na most itt kezdődik a fura része a dolognak. Bár ő is keres munkát ezt hozzátenném.


Szinte minden nap készít nekem valami finomat, megcsinál helyettem szinte mindent, mire hazaérek szinte soha nincs semmi teendőm. Rengetegszer szeretne velem közös programot szervezni, vagy közösen filmet nézni. Nagyon sokat ölelget, és simogatja a kezem, dicséri mennyire szép vagyok, és csinos. Elmondja szinte minden nap, hogy nagyon boldog hogy itt lehet és örül, hogy velem lehet. Ma reggel pl azt mondta egy puszi keretében, hogy nagyon örül hogy én vagyok neki, és hogy imád engem.

Hozzátenném, hogy gyakran szeretne velem aludni is, esti filmezés közben nagyon sokszor az én ágyamban alszik el és olyankor nincs szívem felkelteni, alszom én is.


Félek hogy ez szerelem a részéről.

Erős a gyanúm, jól látom ?

Ti mint külső szemlélők ?


A barátnőm 21 éves én pedig 22 vagyok, és gondolom kiderült, de szintén lány.



2015. febr. 17. 22:03
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%

Nézzétek meg közösen az Adele életét, a film alatti reakcióiból egyértelműen meg fogod tudni, hogy mi az igazság.


Vagy beszéld meg vele az egészet! Vagy beszélgess vele férfiakról, abból is könnyen kiderülhet.

2015. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Attól hogy beszélgetek vele férfiakról még lehet szerelmes belém és lehet biszexuális, szóval a férfiakról való beszélgetéssel semmit sem érek el.
2015. febr. 17. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát, végül is lehet, hogy szerelem, de azért egyáltalán nem biztos. Ha rossz körülmények között élt, sok komoly lelki problémája is volt, akkor egész egyszerűen az is lehet, hogy szüksége van egy kis szeretetre, és ezt egy barátnő oldalán találja most meg, akit szinte már-már istenít. Szóval az otthonról hozott gondjai befolyásolhatják az érzelmi világát, így akár egy sima barátságot is sokkal intenzívebben élhet meg.

De persze mondom, azért az is benne lehet a pakliban, hogy valóban máshogy tekint Rád és szerelmes (vagy kezd beléd szeretni).

2015. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Viszont vannak olyan dolgai is ez most jutott eszembe, hogy meg szokta dicsérni az illatom meg ölelés közben szagolgatja a nyakam, alvás előtt meg a hajam szokta, ez szerintem enyhe szexuális vonzalmat jelent, nem ?
2015. febr. 17. 22:15
 5/19 anonim ***** válasza:
jah, valószínű jóval többet érez irántad barátságnál.
2015. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, hát így más. Akkor eléggé valószínű, hogy egész máshogy tekint Rád, mint Te őrá. Szerintem egyszer meg kéne beszélned vele mindezt, mert elég kellemetlen helyzetek sülhetnek ki belőle...
2015. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Valójában csak az érzelmi részével van baj, vonzódni vonzódtam már lányhoz, belegondolva ő is egész csinos és aranyos. Csak ha ő szerelmes, akkor azzal nem hiszem, hogy tudok mit kezdeni mert kapcsolatot nem tudnék elképzelni azonos neművel. Ha csak gy barátilag érezne, meg kicsit vonzódna hozzám azzal nem lenne semmi gond, mert még jól is esne, és lehet tudnám viszonozni is, de a szerelmet nem. és ha nála ez szerelem akkor előbb utóbb meg fogom bántani őt, és azt nem szeretném. Nagyon bonyolult mert szeretem őt én is, kedvelem is nagyon, mint ahogy egy barátot lehet.
2015. febr. 17. 22:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Épp emiatt kellene megbeszélnetek, hogy hányadán is álltok egymással. :)
2015. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

és hogy hozzam ezt fel nála :D?


"Figyu már Fanni szívem, nem vagy véletlen szerelmes a drága jó barátosnődbe :D"?

2015. febr. 17. 22:30
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

- Fanni, te vonzódsz a lányokhoz?

- Húúúú, háááát, most, hogy megkérded... egy kicsit talán. Én te?

- Én nem, szóval vedd ki légyszíves a kezed a bugyimból!

2015. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!