Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagálnátok ha a...

Ti hogy reagálnátok ha a legjobb barátnőtök elmondaná nektek hogy meleg (leszbikus)? 15/L

Figyelt kérdés

Szerintetek fel lehet ezt vállalni?

Egyházi suliba nem akarom hogy ez kiderüljön...

Meg amúgy is félek ettől a dologtól



2015. márc. 3. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
15 évesen még nincs tisztában az ember a saját érzéseivel, keresi önmagát, tapasztalatra van szüksége. Lehet, hogy tényleg leszbikus, de emiatt ne fordulj el tőle, ne félj ettől a dologtól. De az is lehet, hogy nem az. Éppen ezért ráér még nyilvánosan felvállalni. Ha benned megbízik, beszélgess vele az érzéseiről, segíts neki eligazodni köztük.
2015. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Nem fog állandóan a megbízhatatlan fiúkról beszélni.
2015. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm bevallotta, hogy vonzódik hozzám és néha elojon benne a leszbikus hajlam. Ez már egy éve volt,és nem hiszem hogy az meg ő se hiszi, Max biszex. Hozzá lehet szokni, de nem fogsz többé úgy ranezni ahogy eddig.lesznek akik elfogadjak és lesznek akik nem..ilyen ez a világ
2015. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 3. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet, ha megbízol benne. Én elmondtam 18 évesen, hogy szeretem a lányokat. De nem kell ezt mindenkinek elmondani.

19/L

2015. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
amikor én elmondtam az egyik legjobb barátnőmnek, először nehezen hitte el de azóta még közelebb is vagyunk egymáshoz, nagyobb a bizalom stb. és nem volt egy pillanatig se gáz meg kínos. :D ő fiúkról beszél nekem én meg lányokról neki és nincs ebből baj szóval személyfüggő a dolog
2015. márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Húúú vallásos suliban ezt tényleg gázos dolog. Ismerek keresztény embereket és nagyon megvetik a melegeket.


Viszont nem kell feltétlenül mindenkinek elmondani.Te ne add tovább ennyi.Legyél vele megértő.Hiszen nagyon megbízik benned,ha elmondta. De való igaz,hogy 15 évesen még nem lehet 100%-ra mondani ezt. Ha már 20 évesen mondja akkor tényleg az.Kamasz korban nagyon kíváncsiak a lányok,fiúk és sok mindent ki akarnak próbálni vagy éppen teng bennük a hormon.

Mondjuk ha a suliban kezd el csókolózni egy lánnyal,akkor nem nagyon tudja titokban tartani.

2015. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is egyházi suliba jártam,én vállaltam magam

(m/ffi) Volt aki nem is törődött vele,de leginkább

azt vallom,sokan sokkal közelebb kerültek hozzám,mint előtte.Persze volt aki távolodott.

Nem igazán kell hencegni ezzel a dologgal senkinek,de ha megkérdezik,akkor nem szabad letagadni,mert azzal önmagunknak hazudunk,nem pedig másnak.

2015. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Úgy kinyalnám, hogy kettéállna a füle.


35 leszbikus

2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az utolsó kommentelőről senki nem hiszi el,hogy egy 35 éves leszbikus nő...elég nevetséges,ahogy ez a pár kisfiú itt szórakozik...
2015. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!