Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt elviselni? A...

Hogy tudom ezt elviselni? A férjem és anyám már egyáltalán nem beszélnek.

Figyelt kérdés
együtt lakunk,külön mert mi fent a tetőtérben,nem vagyunk már fiatalok 43 évesek vagyunk,anyám igazi boszorkány,rosszindulatú,irigy,hazug.szinte minden családtagunkkal haragba volt már,iszonyat szarkeverő.a gondolattól is iszonyatok h együtt élünk,de nincs hová mennünk.próbálok ugy tekinteni rám,mint anyámra,de már az se megy,tönkre tesz a sok rosszindulatú megjegyzése,mégis fáj h a férjem is kikezdte.már az sem jó amit ő csinál semmi,sehogy.hogyan viseljem igy el?van valaki aki ennyire feszült körülmények közt él?
2015. márc. 8. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig itt az jelenthetné csak a megoldást, ha külön költöztök.
2015. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom,.csak nehéz döntés mert van egy 6 éves gyerek is.nem vagyunk nagyon jol keresők.
2015. márc. 8. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom amit rosszindulatu, gonosz anyádnak fizettek abbol meglenne vidáman az albi is.
2015. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem együtt lakunk,csak egy házban.a felső rész a saját nevemen van,és apu halála után a lenti rész fele is.külön kasszán vagyunk.és hidd el nem vagyok ellenséges természetű,csak már kikészültem idegileg.napokig tudnám sorolni kegyes tetteit.és igen,azt a legrosszabb elviselnem hogy ezt kell mondanom az anyámról.apám is miatta halt meg,miatta kapott infarktust.de minden külső szemész részére ő egy szegény beteg,özvegy.csak a szük család tudja milyen is ő.
2015. márc. 8. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Szemlélő, nem?
2015. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen :)
2015. márc. 8. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
felső rész a saját nevemen van. Miért nem adod el és költöztök?
2015. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ugyan ki venne meg tetőtért egy házon?
2015. márc. 8. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki hozzád hasonlo helyzetben van! Nem a lakással van a problémád hanem az együttéléssel.
2015. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos igaz,de mond meg miért van ez?annyiszor megpróbáltam megváltoztatni,elviselni,nem foglalkozni vele,de belül rág,éget,tönkre tesz.
2015. márc. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!