Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » -18 ezer Skandin. Nagyon...

-18 ezer Skandin. Nagyon összevesztünk. Lentebb már olvashattok róla. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Délben hazajött ebédelni és én rákérdeztem, hogy milyen gondolat menet futott át az agyán, hogy 18ezerért feladott lottót, miközben kell másra is a pénz. Teljesen felháborodott, hogy mi közöm van hozzá, hisz az ő traktorja árából vette el a pénzt és ahhoz semmi közöm. Igaz 9 éve eggyütt vagyunk. Van egy 3,5 éves lányunk és 15 hetes terhes vagyok. Azt mondta, ha nem tetszik menjek el a pi..ba a közös házból, de a gyereket nem vihetem. Megfenyegetett,hogy ha elviszem nagyon nagy baj lesz. Rettentően érzem magam. 4-ig dolgozik, akkor kell a gyerekért oviba menni, de nem tudom mi lesz utána. Anyuékhoz nem mehetek, mert 2 telekkel laknak csak odébb. Mit csinálhatok, ha el akarok menni? a rendőrség tud segíteni. kérem csak komoly válasz írók írjanak, mert így is van elég bajom...
2010. febr. 15. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy közel laknak miért ne mehetnél hozzájuk? Nem értem.
2010. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért pakolj át anyukádékhoz, legalább figyelmeztetésképpen

ha meg félsz tőle akkor szolj a családból valami megtermetebb férfiembernek, hogy jöjjön át anyukádékhoz este, hátha balhé lesz a gyerek miatt

nem irigyellek, a párod egy paraszt, de probáld meg legalább a gyerekeidet kimélni, a bentlévőt is ...

2010. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ennyire "beavat" a döntéseibe?Máskor kikéri a véleményedet?Netán szokott inni(nem mintha mentség lenne...)?Milyen a kapcsolatotok egyébként,máskor is sértett már meg így?Azért ez önmagában is durva,nemhogy egy terhes nővel szemben.Mi az,hogy a gyereket nem viheted?!Kíváncsi lennék,ki pelenkázta,etette,gondozta,ki volt ott,mikor először megszólalt stb.Ne hagyd magad!Roppant nehéz lehet egy gyerekkel egyedül-sőt,kettővel.De ha a szüleid,barátaid kicsit is tudnak

segíteni,akkor még mindig jobb megoldás,mint egy ilyen ember mellett elvesztegetni az életedet(ha tényleg nem egyszeri eset volt ez,hirtelen és meggondolatlanul,ha nem kér bocsánatot,ha semmi jelét nem mutatja a megbánásának...).A te életed,mi csak véleményt mondhatunk,de TE vagy benne,TE döntésed.Mindenesetre,várhatnak még rád nagyon szép évek is az életben,viszont ez esetben nem biztos,hogy ez mellette történhet meg.Majd írj,mi volt.Üdv

2010. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez így tarthatatlan. Szerintem menj el anyukádékhoz, még akkor is, ha nem laknak olyan messze. Biztos, hogy a védelmedre kelnek, ha baj van. Ilyen rettegésben ("baj" lesz, ha elviszed a gyereket - nekem ez "verésszagú" kijelentés, amit egy kismama esetében halmozottan elítélek! Milyen ember az ilyen?) nem élhetsz. Nem tesz jót se neked, se a babának. Esetleg mehetsz anyaotthonba vagy menj be a rendőrségre és szólj, hogy válni szeretnél, de félsz hazamenni, kérhetnél-e rendőri segítséget. Így biztos elvihetnéd utólag a holmijaidat is.

Kitartás! Szurkolok! És jó egészséget Nektek!

2010. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom mert fél,és nem akarja öket is bajba sodorni.ha gyorsan cselekedsz,mehettek anya otthonba,ott nem bánthat,és nem veheti el a kicsit sem töled.nagy szemétség ez töle,föleg hogy terhes is vagy.látogass el a www.nane.hu oldalra,ott találsz segitséget.
2010. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ez szép. Kisgyerek, terhes a párja, ő meg szerencsejátékra költi a pénzt. Nyerőgépezni, inni szokott? Máskor is ilyen vagy ez egyedi eset? Érdemes az ilyennek szülni.. :S Még a közös házából ki akar dobni.. Pff.. Menjetek at kicsit szüleidhez. De ne ilyen nagy balhé közepette. Akkor hátha nem fog hőzöngeni. Ti tudtok pihenni, neki meg lesz ideje gondolkodni.
2010. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Arra nem gondoltál, hogy azért próbál játszani,hogy a szarból kizúzza a családot ? Még ha nem is a legjobb megoldást választotta, nem kellene egyből egymásnak esni..

Ha meg a pénzt magától vette el, akkor főleg maradj csendben..

2010. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én inkább drukkolok, hogy nyerjetek a lottón, talán az segítene. Beszélni kéne családsegítővel, biztos van nálatok is, hátha átmenetileg otthonba kerülhetnétek, ha albérletre nincs pénzed. A fenyegetéstől ne félj, az én férjem, pont ugyanezt csinálta, de mikor nem volt otthon titokban elköltöztem, naná hogy a gyerekekkel együtt anyámékhoz. Utána rettegtem, de nem lett semmi.
2010. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyumékhoz nem mehetek. Őt nem tartaná vissza semmi. Apu most jött ki a kórházból, nincs erejében, bátyám sem. Pestre kéne mennem, az innen 60 km. Lottózni lehet, de miért nem 2000ft-ért adott fel? Nem iszik, nem kocsmázik.Azt hittem,hogy nagyon jól megvagyunk. Ha a terhesség első hónapjában lennék...hát meggondolnám...
2010. febr. 15. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak bepánikolt, mert nem álltok túl jól és a baba is mindjárt itt van. Próbáld meg nem annyira komolyan venni azt az esetet. Mondani sok mindent mond az ember hirtelen felindulásból. A mindjárt megfojtom kifejezést is mennyien használják, mégsem lesznek gyilkosok. Lehet azért reagált úgy mert te is esetleg durván nekiestél
2010. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!