Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben meg tudnád...

Ebben az esetben meg tudnád bocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az életben ilyen nincsen, viszont a legtöbben nem tudják elfogadni a hűtlenséget, ezért kérdezem, hogy ebben az esetben vajon hogyan reagálnál.

A kérdés csak elméleti. Férjed lefeküdne a hasonmásoddal, aki megszolalásig hasonlit rád.

Tegyük fel van ilyen személy, egy alteregód, aki így visszaélne a helyzettel.

Hogyan viszonyulnál a férjedhez? Meg tudnál bocsájtani neki? Megkeresnéd az alteregódat? Mit tennél vele?


2015. márc. 12. 11:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Mi értelme?


Ha lefeküdne a hasonmásommal, akiről nyilván tudná, hogy nem én vagyok, az ugyanolyan megcsalás. Nem tudnám megbocsájtani.


Egyébként, ha annyira hasonlít rám, akkor velem feküdjön le a férjem, ne a hasonmásommal.

2015. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 BefŐzike válasza:
32%

Azért van egy csomó tényező, amiből levághatná, hogy nem én vagyok ő.

Emlékek, felszerelés, stb.

2015. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem kell feltétlenül az értelmét keresni. Pl ismered meged annyir, hogy tudod-e mit tennél?

Úgy értettem, hogy a férjed azt hiszi veled van.

2015. márc. 12. 12:11
 4/33 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nincs ezzel a kérdéssel semmi baj, egy kis fantázia kell hozzá:) Nem a megszokott megcsalt, elhagyjam....stb.

Lehet ilyen kérdésekből sok következtetést levonni, lásd pl a pszichologiai tezsteket.

Szerintem megtudnék, bár nagyon fájna, de nem a férjemre haragudnék. Igencsak feljelentenénk, de bizonyitani nehéz lenne, ezért lehet hogy felesleges is. Mindenképp szeretnék vele találkozni, megkeresném, mert egyrészt nagyon kiváncsi lennék rá, másrészt pedig hogy ki tudjam tépni az összes haját. Most így gondolom, de a ha a valóságban megtörténne, nem tudom pontosan mit tennék

2015. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
Ha már tele a t..ke veled és megcsal,csak nem hülye vödörből csöbörbe.Miért kéne a hason más,az várja otthon is..
2015. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg nem tudja, hogy ő más személy, ergo azt hiszi, a feleségével fekszik le, lévén ő nem tehet róla, nem is okolható érte.
2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a kérdező úgy gondolja, hogy a férj nem tudja, hogy mással van, azt hisz, hogy te vagy az!
2015. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 BefŐzike válasza:
0%

De ha csak azért hiszi azt, mert nem járt el elég körültekintően? Akkor már lenne ok arra, hogy ne bocsásson meg az ember.


Még ha tökéletes klón lenne, akkor sem lehetne nála az összes személyes cucc, amit az ember vinni szokott.

Ha azokat ellopná a klón az eredetitől, akkor meg nem hiszem, hogy ne jelezné valahogy a feleség a férjnek, hogy hát képzeld ez meg az történt, gyere vigyél haza a rendőrségről vagy csak beszélgessünk, mert meg vagyok ijedve, hiszen leütött valaki és elvette a telefonomat.


De ez csak olyan eset, ahol a férfi azért hiszi azt, hogy a nővel van, mert nem járt el elég körültekintően és teljesen magánál van.

Azért is lehet a hasonmással, mert nincs magánál. Ha ez úgy történik, hogy teljesen lerészegedik, szándékosan; akkor ez gondolom tartalmazza a választ. Viszont ha bedrogozzák, az egy másik kérdés.

2015. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen jól mondod, nem tudja.
2015. márc. 12. 12:26
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Én más helyzetekben is meg tudnám bocsájtani, ha megcsalnak. Csak gyereket ne csináljon másnak, az már nekem is sok lenne.
2015. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!