Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben meg tudnád...

Ebben az esetben meg tudnád bocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az életben ilyen nincsen, viszont a legtöbben nem tudják elfogadni a hűtlenséget, ezért kérdezem, hogy ebben az esetben vajon hogyan reagálnál.

A kérdés csak elméleti. Férjed lefeküdne a hasonmásoddal, aki megszolalásig hasonlit rád.

Tegyük fel van ilyen személy, egy alteregód, aki így visszaélne a helyzettel.

Hogyan viszonyulnál a férjedhez? Meg tudnál bocsájtani neki? Megkeresnéd az alteregódat? Mit tennél vele?


2015. márc. 12. 11:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy meg nálunk a szeretkezés sose úgy zajlik, hogy valamelyikünk ráugrik a másikra és egy szó nélkül "magévá teszi". Mi mindig minimum fél-egy órát beszélgetünk összebújva előtte, lassan futunk rá az előjátékra és a szexre is, kétlem, hogy bárki képes lenne mindezt pontosan ugyanúgy csinálni, mint én.
2015. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

A hétvégén láttam egy filmet, abban volt ilyen helyzet, és elgondolkoztam rajta, vajon én mit tennék. Ezért raktam fel a kérdést, mások hogyan reagálnának, de sajnos választ nem kaptam.

Mégegyszer elmondom, hogy én sem hiszek benne, de gondoltam van másoknak is egy kis képzelőereje, fantáziája, önismerete.

2015. márc. 12. 12:58
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fordítom "magyarra" a kérdést, hogy mi van, ha ikrekről van szó: sok ikerpár felnőttként is szinte megkülönböztethetetlen. Nagyon hasonló a hangtónus, szinte ugyan az... a külső is kiköpött ugyan az. Hogyne, vannak eltérések, pl sebhely, anyajegy, stb, de ugyan már, egy férfi azt se veszi észre, ha a hajadat barnáról vörösre fested. (jó ez túlzás volt, de egy pici anyajegy eltűnését még tán egy nő se venné észre). Lényeg: ilyen esetben (alteregó, ikertesó, tök mindegy) persze, hogy megbocsájtanám. Nem a férjemre, hanem az alteregóra haragudnék, de rohadtul, hiszen nem csak a férjemet, de a személyiségemet is ellopta. A férjemre miért haragudnék, mikor nem tudta, mit tesz. Ez fordított helyzetben is előfordulhat. az ő szemszögéből ő nem követett el hibát, nem tudta, hogy kivel van.
2015. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha átvágták volna, megtévesztették volna, akkor persze megbocsátanék.

Ebben az esetben az alteregó az egyedüli hibás. Naná, hogy megkeresném, már csak kíváncsiságból is :)

2015. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
Off : 21. Nálatok sosincs spontán szex., vadul, keményen ... , csak hosszas gyengéd előjáték utan ? ... Ne érts félre , nem kötözködésként kérdeztem ra , hiszen mindenki másképp csinálja 'azt ' is ;) . Csak nekem olyan furcsa volt olvasni ...
2015. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%
Megbocsájtanék neki(most per pill.),mert ezzel bebizonyitotta, hogy mégis szeret engem és tetszek neki.Hiszen olyan nõvel volt,amilyen én vagyok.Igen felkeresném.
2015. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem a részletekbe kell beleragadni és a realitásba.

Ez egy "mi lenne ha..." kérdés. Voltám ilyen film is, nem is egy.


Ez esetben nem megcsalás, hanem a férjed áldozat.

2015. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Off: 25, nincs. Egyikünk sem arra vágyik, ez van. :) Ettől még sok minden spontánul alakul a szex során, de a liftben egymásnak esés meg a konyhapult lesöprése, meg a mosógépen döngetés az nekünk nem megy. Korábban azt hittem, az én "hibám", hogy nőként azt nem élvezem, de aztán sokévi boldogtalan szexuális élet után összejöttem egy férfival, aki nemcsak hogy elfogadja, de egyenesen igényli ezt a fajta rákészülést. És nem unalmas, nekünk legalábbis nem. Mondjuk cserébe általában több órát is tart egy ilyen együttlét, amikor csakis egymásra és magunkra koncentrálunk, és ez nagyon szorosra fűzi a kapcsolatunkat. Ha mondjuk 40-50 perc alatt végzünk, az nálunk már "villámszexnek" minősül. :D


Bocsi az offért, csak ha már így felmerült. :)


Szóval mindezek kapcsán nem hinném, hogy létezne olyan ember, aki nemcsak külsőre hasonlít ennyire rám, de több órán át beszélgetve, együtt mozogva tudná kopírozni, amit én tennék.

2015. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
22: Kérdező, melyik film volt az? Sejtem, de kivi lennék, h arra gondolok-e valóban. :D
2015. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a címét, de réggebbi film, nem mostanában készült. Te tudod a címét?
2015. márc. 12. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!