Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben meg tudnád...

Ebben az esetben meg tudnád bocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az életben ilyen nincsen, viszont a legtöbben nem tudják elfogadni a hűtlenséget, ezért kérdezem, hogy ebben az esetben vajon hogyan reagálnál.

A kérdés csak elméleti. Férjed lefeküdne a hasonmásoddal, aki megszolalásig hasonlit rád.

Tegyük fel van ilyen személy, egy alteregód, aki így visszaélne a helyzettel.

Hogyan viszonyulnál a férjedhez? Meg tudnál bocsájtani neki? Megkeresnéd az alteregódat? Mit tennél vele?


2015. márc. 12. 11:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Milyen más helyzetekre gondolsz?
2015. márc. 12. 12:28
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

De ez nem fordulhat elő.


Nem csak a látvány van, az illat, a stílus, a ruházat, a hanghordozás, amit és ahogy mond az ember... Nehogy már ne vegye észre, hogy egy idegen. Meg azért mi jellemzően otthon szoktunk lefeküdni egymással, ergo elég fura lenne, ha az alteregómnak még kulcsa is lenne a közös lakáshoz...


Szóval nem létező szituban nem tudom elképzelni, hogyan viselkednék. Mert az egész teljesen irreális. Nem hinném el, hogy nem jött rá, illetve ha mégis, akkor nem a megcsalás miatt kéne átértékelnem a kapcsolatunkat, hanem azért, mert ennyire nem ismerjük egymást.

2015. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%
Meg, de én is más helyzetekben is megtudnám bocsátani a páromnak, és együtt is maradnék vele, ha van értelme folytatni, ez is mint minden megbeszélés kérdése is.
2015. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa, hogy mit feltételez ez a kérdés. Tudom, hogy külső, belső egyaránt számít, na de ha valakivel összeházasodom, ott már nagyban a belső számít. (Mármint a házasság oka inkább az, hogy vicces és mosolygós vagyok, minthogy jó a seggem és hosszú a hajam.)


Az az ember nem ÉN vagyok. Engem nem érdekel, hogy ugyanúgy néz ki, attól még egy másik ember. Sokkal inkább "magammal való megcsalásnak" tekinteném, ha egy teljesen máshogy kinéző, de belsőre mindenben megegyező nővel feküdne le.

2015. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%

De szegényes a fantáziátok:(

Persze, hogy nem fordulhat elő, de szerintem nem is az volt a kédrdés!

Én pl így gondolom: Sokáig kell bent maradnom a cégnél, férjem otthon lefekszik aludni. Arra kel, hogy "én" meztelenül melléfekszem és kényeztetem. De ha tényleg kiköpött másom, akkor rá is mászhat, félhomályban semmi nem tünik fel, azt hiheti én vagyok, főleg ha tudja milyen parfünöt használok, még az illat is egyezik, tehát miért kezdene gyanakodni? Miután végezünk, kimegy a mosdóba, majd kisurran a lakásból. Férjemet ismerve, amúgy is elaludna utánna rögtön:), fel sem tünne neki, hogy eltünt:)

2015. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
46%
Ez teljesen elképzelhetetlen szitu. Nem valóságos.... Miért ne jönne rá, hogy nem én vagyok az? A kinézeten kívül sok egyéb más van, ami minden emberben egyedi, ezáltal nem fordulhatna elő, hogy valaki annyira hasonlít rám (és még csak nem is rokonom, ikertestvérem, akiről azért jó eséllyel én is tudnék), hogy a férjem ne tudja megkülönböztetni, a feleségével fekszik le vagy egy idegen személlyel.
2015. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel a dumával akarod kihúzni magad? :D Édesem, tök olyan volt mint te, azt hittem te vagy, bocsi, hogy megizéltem, n hari. :D Ez teljesen életszerűtlen, azért ezzel ugye tisztában vagy?

Ha elméleti, ha nem.

2015. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%

"Arra kel, hogy "én" meztelenül melléfekszem és kényeztetem. De ha tényleg kiköpött másom, akkor rá is mászhat, félhomályban semmi nem tünik fel, azt hiheti én vagyok, főleg ha tudja milyen parfünöt használok, még az illat is egyezik, tehát miért kezdene gyanakodni? "


Az illat alatt nem parfümöt értettem, hanem a test normál illatát - ami parfümtől függetlenül érezhető lesz. Mellesleg mégis hogy jutott volna be a lakásba? Nem szoktátok bezárni az ajtót?

2015. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem megcsalt, hanem megerőszakolta a hasonmásom.
2015. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Játszunk tovább elméletben 😉 :a hasonmás visszaél a helyzettel , a hasonmás mindent tud rólad , alkalmas rá, hogy az életedbe férkőzzön , akár a baráti köröd sem fogna gyanút , hogy nem te vagy ... Az alteregó szervezne egy romantikus légyottot , a férjed élne az alkalommal , hiszen azt hinné veled , a nejével van ... Aztán borulna a bili .. ! Nem lenne miért megbocsajtanom , hiszen ez esetben NEM is haragudnék a férjemre , hiszen ő is csak áldozat lenne a szituációban !
2015. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!