Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem 2 hét múlva indul...

Férjem 2 hét múlva indul külföldre dolgozni. Hogyan kell kezelnem a helyzetet, hogy a 2,5 éves kislányunk minél kevésbé sérüljön?

Figyelt kérdés

Engem is nagyon megvisel, de nagyon félek, hogy a kislányunk sérülni fog, vagy megromlik a viszony közöttük, esetleg közöttünk. Tudtok segíteni ebben? Havonta egyszer tud majd hazajönni, kb 3-4 napra.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. márc. 13. 08:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező ! Ne a vadidegenek véleményére adj , te ismered a férjedet, s tudod a legjobban mit bír ki a házasságotok! A vész madarakkal ne törődj !!! Én egy olyan ferfi vagyok , aki 3 évig dolgozott külföldön , mire a lehetőségek összejöttek és a családját is ki tudta hozni ! SOHA (!) nem léptem félre , és a házasságunk is biztos cölöpökön állt ( áll a mai napig !)! Nem kell ahhoz külföldön lenni , hogy egy házasság tönkre menjen , sőt ha valaki olyan gyenge jellem , a megcsalás is megtörténhet Magyarországon is ! Egyébként felháborítónak tartom , hogy sokan a külföldön dolgozó családapákat leminősítik , s egy kalap alá veszik , mondván az összes csapodár ! Ez közel sincs így . Nem egy munkatársam van itt , akinek a családja még magyarba van .. Eszük ágában sincs csajozni . Akiket én ismerek , mind becsülettel dolgozik , hogy a családjának jobb legyen ! Nem vagyunk ösztön állatok , akik távolban űzik a nőket ! 34/F
2015. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Ceben11 válasza:
Kérjen meg egy tanárt,ismerőst, aki a lány szmpontjából pótolja az apa szerepét.
2015. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!