Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy megkívánok más nőket is, úgy hogy tökéletes szexuális életünk van a feleségemmel és szeretjük egymást? Vagy ezek csak ösztönök?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok a feleségembe,jó a szexuális életünk,mindent megkapok tőle.Ezek csak ősi ösztönök,amiket néha nehéz elnyomni?Természetesen nem tenném meg,soha egy nőt sem csaltam meg.
2015. márc. 17. 06:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet kezded unni.
2015. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt a férfiakban semmivel sem nagyobb az ilyen ösztön.

Másrészt ha ösztönnek lesz elkönyvelve, ne nézzük le a pénzre hajtó nőket se: az is csak ösztön.

2015. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugyan én ha szerelmes vagyok, akkor másra nem tekintek férfiként, kb annyira vonzanak szexuálisan mint egy mozdony. :D De arra jutottam, hogy nem ez az általános, és igazából amíg nem vágysz rájuk ténylegesen, tehát nem akarod megcsalni a feleséged, addig nincs gond, az emberek többsége szerintem úgy gondolkozik mint te.

Gondolj bele, téged zavarna-e, ha a feleséged ugyanígy gondolkozna. Ha zavar, akkor nem normális dolog, ha nem zavarna, akkor normális dolog.

2015. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!