Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Apám" alkoholista, tehetnénk...

"Apám" alkoholista, tehetnénk valamit?

Figyelt kérdés

Állandóan iszik. Sokat dolgozik, és én megértem, hogy feszült miatta, de nem rajtunk kellene levezetnie.

Hárman vagyunk testvérek. Anya idegileg már teljesen ki van készülve, és természetesen minket sem kímélt meg ez az egész. Mindenki feszült miatta, és amit a legjobban sajnálok, hogy néha már egymással is úgy beszélünk, ahogy tudjuk, hogy nem kéne.

Meg soha nem ütött még senkit, de nagyon agresszív, és ahogy beszél, az valami hihetetlen. Simán hozzánk vágja, hogy "elvágom a torkodat", és ez még semmi.

Másnap meg fel kel, és mintha semmi nem történt volna, úgy viselkedik. Mert egyébként, ha épp nem részeg, akkor nincs vele semmi baj. Sokat dolgozik, felépített egy szép házat, de ha iszik.. És sajnos rengeteget iszik. Mi pedig nem tudunk hová menni, Anya szülei és az egyik testvére meg halt már, a másik külföldön lakik. Apám részéről meg, az összes bolond, de tényleg, nagyon "fura" emberek.

Nem tudom mit csinálhatnánk?! Van valakinek ötlete?



2015. márc. 21. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyám is pontosan ez a fajta alkoholista ha nem iszik akkor nagyon jó fej de ha piál minden xarnak lehord...



Én ilyenkor nem hagyom magam és látja ezt rajtam és ilyenkor apámmal tesómmal kötekszik velem nem mer... leszoktatni sajnos nem tudjuk, én már megszoktam és nem érdekel


20F

2015. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amennyiben nem albérletben laktok, és meg tudtok élni apátok nélkül, akkor az egyik megoldás szerint érdemes felvenni a lelki terrort egy hangfelvevővel, aztán menni kellene a bíróságra válni, ahol automatice anyátoknak ítélnek mindent. A másik megoldás a pszichológus és/vagy pszichiáter segítsége, mellette a rokonság nyomása. Az apád a lelki problémáit kompenzálja a viselkedésével, és manipulálni kell, hogy tudatosabb legyen és másképp viselkedjen. Sok sikert...
2015. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!