Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél mennyire változott meg...

Kinél mennyire változott meg a kapcsolat a sógorral/sógornővel amikor megszületett a baba?

Figyelt kérdés

Röviden egyfolytában néninek hívnak, kértem már őket szépen/durván hogy hagyják abba de semmi nem változik, érzem hogy úgy érzik most ők vannak a figyelem középpontjában és próbálják ezt ránk erőltetni,de miért van ez?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 23. 11:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ugyebár nem akarok ilyen dolog miatt összekapni(mert mindenképp én jönnék ki rosszul),mégis csak ő a párom testvére,plusz akkor az apóst is magamra haragítanám,mert az unoka miatt akkor is melléjük áll ha nincs igazuk.Az apóst meg egyenesen imádja a párom,szóval nehéz ügy, mert fenn kell tartani egy látszat családi idillt(az én családomban mondjuk a beszélgetés erre a megoldás,de az övék mindent a szőnyeg alá söprő család)
2015. márc. 23. 15:21
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Nálunk is van Öcsi a családban, már majdnem ötven éves, és mindenki úgy hívja. Más a becenév, és más a nénizés."


Nem más. És őt nem hívja senki más öcsinek. Azért hívja öcsinek, mert az öccse. Mindenki más a keresztnevén.

2015. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, hány éves vagy? Csak nem abba a korba léptél, hogy tudatosodott benned az idő múlása, és azt hiszed, attól leszel fiatal, ha nem néniz az unokahúgod/unokaöcséd? :)
2015. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A korom nem zavar és az sem zavarna ha a pici kezdene el engem nénizni(még nincs 1 éves se),engem az zavar hogy tudom direkt cukkolásból hívnak így, a rossz indulat az ami zavar engem(sokszor néniztek már le,de gyerekeknél ez normális)
2015. márc. 23. 15:59
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Legyél már egy kicsit könnyedébb, szellemesebb. Ha zavar a nénizés, akkor te találj ki egy még százszor sértőbb nevet, pl. anyóka, öreganyám, vasorrú bába, husika/pufifánk (ha testes) törpilla (ha alacsony) valahogy így. Hidd el, ha rendszeresen visszaszúrsz, igen hamar le fognak szokni erről az ovis gúnyolódásról. Minden alkalommal, mikor sértő módon viselkednek, azonnal add vissza.
2015. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene erőltetni egy megnevezést, ami másnak rosszul esik.
2015. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
De miért mész mindig hozzájuk? Nem kell oda menni, és kész.
2015. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Újabb fejezet kerül a szivatás könyvbe:D Párom szülinapját mentünk hozzájuk ünnepelni ,de abban a pillanatban, hogy beléptünk az ajtón és köszöntünk le lettünk hurrogva, hogy legyünk csendben mert a kicsi végre alszik(nem árt tudni, hogy egy atombombát is fel lehetne robbantani a gyerek mellett és panelban laknak ahol érdekes módon el tud aludni, pedig ott több zajos család is lakik). Most már a saját szülinapján is le lett szólva a párom, utána bezzeg a szülők hangosan beszéltek és csipogtatták a gyerekjátékot, egyszerűen nem értem mire jó ez?
2015. máj. 13. 13:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem bírnak téged, és láthatóan ez kölcsönös.
2015. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
az elején nem volt kölcsönös, sőt örültem,hogy ilyen normális sógornőm lett, aztán megszületett a pici és ez lett belőle.Ez van. Én csak azt nem értem mire jó ez? Hisz nem csak velem szúrtak ki, hanem végül is a komplett családdal.
2015. máj. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!