Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok ennyire baratno...

Miért akarok ennyire baratno lenni az elettarsam exével? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A baratom ezzel a lannyal volt elottem. De miattam elhagyta, de amugy se volt mar jo a kapcsolatuk. Aztan eltelt egy par honap majd irtam a lanynak h talaltam par szemelyes dolgot amit vissza kuldok neki.(gyerekkori fenykepek). Irta hogy ok es koszoni nagyon szepen. Majd egy ev elteltevel irt. Egy szemelyes dolgot kereset es gondolta megkerdezi h nem e talatam meg azt is. es igen nalam volt. Elkuldtem neki postan. nem ez a lenyeg. Es innentol elkezdtunk irogatni. Megismertem es vegkepp nem olyan ahogy masok mondtak nekem. Kellemesen csalodtam benne. Azota sokat irtunk es nagyon hasonlitunk. Es van bennem egy erzes h en baratno akarok lenni vele. de nem ertem h miert pont o vele. Nincs senkim igy baratno teren. Akik voltak csak atvertek es kihasznaltak. Valaki tudna nekem erre mit mondani? Normalis ez?Ez jar allandoan a fejembe.
2015. ápr. 1. 12:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Estleg valaki privatban, reszletesebben szetszedni ezt a a temat?
2015. ápr. 1. 12:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mert magányos vagy, gondolom. De gondold el azt a szitut, mikor az exet először engeded be a közös otthonotokba mikor a párod otthon van. Te hogy éreznéd magad? Az első pillanatban nyerne a féltékenység. Ha meg pozitívan változott a nő, kedvesebb, csinosabb lett stb akkor meg esetleg ez a párodnak is feltűnhet, aki csak csak szerelmes volt belé valamiért..
2015. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mostani baratom az exet tobbszor is megcsalta. Nem volt bele szerelmes. Nem ertem hogy akkor minek hittegette. A lany meg nagyom szerelmes volt bele. Ugyanez a sztori velem is de az en exemmel. szoval nagyon egy cipobe jartunk. Azota mar van egy kozos 1 eves kisfiunk a parommal. Velem ilyeneket nem csinalt soha. Belem szerelmes es mindent megad nekunk. A lanynak pedig azota volt kapcsolata, azt hiszem most is van neki. Orul h vege a baratommal valo kapcsolatanak, sokkat tanult belole.soha nem menne vissza hozza, hiszen szenvedett mellette. Sajnalom hogy ilyen modon ismerkedtunk meg, nem pedig mashogy.
2015. ápr. 1. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

" mostani baratom az exet tobbszor is megcsalta. Nem volt bele szerelmes. Nem ertem hogy akkor minek hittegette. "


Ido kerdese es teged is meg fog. Ilyen emberrel nem terveznek komolyan.

2015. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kései Sirató ***** válasza:
Veled csalta meg?
2015. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem velem. Mi csak akkor voltunk egyutt mikor mar mindketten lazartuk kapcsolatainkat.
2015. ápr. 1. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
ne baratkozzatok , mert nem eri meg. erre ugy is csak idovel jonnel ra.
2015. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4: én is megcsaltam az exemet, talán pont azért mert nem ő volt a nagy ő; de tanultam belőle, a férjemet sose csalnám meg.
2015. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a szitu. A párom az exét fűvel-fával csalta (még velem is, csak én nem tudtam amikor megismertem hogy van barátnője, utólag derült ki), viszont engem nem. Igenis meg tud változni valaki, hiába írják hogy nem, én tapasztalatból tudom hogy igen. Mert mi - szó szerint is volt rá már példa - még a wc-re is együtt megyünk, úgyhogy lehetősége sincs rá.

Az elején még én is úgy éreztem hogy sajnálom a csajt (volt bennem ráadásul egy kis bűntudat is, hiszen nem tudtam róla hogy járnak, amikor mi is elkezdtünk találkozgatni) és szimpatikusnak is tűnt, mert a párom később sokat mesélt róla, és a kapcsolatukról. De aztán valahogy nem úgy jött ki. Nálunk viszont pont fordított a helyzet, a csajnak lett azóta gyereke (emiatt sem tudnék már féltékeny lenni rá), nekünk még nincs, viszont mi meg már összeházasodtunk.

Ha egyszer összefutnánk vele, vagy úgy jönne ki, én még örülnék is neki hogy megismerhetem közelebbről, de nem hiszem hogy ez rá is igaz.

Figyelj, szerintem ha nálatok az exbarátnő is barátkozni szeretne veled, akkor nincs azzal semmi gond. Úgyis megcsalta a párod, szóval minek jönne össze vele újra? Jó, lehet hogy felhozna benne régi emlékeket, de az meg természetes szerintem. Kinek nem szokott eszébe jutni sosem az első szerelme, vagy az előző komolyabb kapcsolata? Az még nem azt jelenti, hogy újra kellene kezdeni azt ami nem működött. Ráadásul titeket már a közös gyerek is összeköt.

Ha csináltok néhány közös programot azzal semmi gond nincs, csak ne hármasban történjen. Az úgy kicsit torz lenne. 28N

2015. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt aláírom. Akit nem szerettem eléggé, azt én is csaltam agyba-főbe. Akibe viszont szerelmes voltam, annál soha rá sem néztem másra. 25/N
2015. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!