Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elneveznétek így a leendő...

Ti elneveznétek így a leendő gyermeketeket?

Figyelt kérdés

A párom egy koràbbi szexpartnerének a neve borzasztóan tetszik, de rosszul leszek ha rágondolok, mert nem bírom elviselni a tudatot hogy ugyanúgy èrt hozzà ahogy hozzàm is, ilyesmi, lehet hogy ez gyerekes de ez nálam mindig is érzèkeny téma volt...

Mindig is ezt a nevet akartam adni a gyerekemnek, de fèlek hogy mindig ez a r*banc jutna eszembe róla nekem is meg a pàromnak is, szerintetek?

Ráadàsul a barátom pontosan tudja hogy nálam ez érzékeny téma, és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk, hogy én nemigaz hogy nem vagyok képes erre meg arra a dologra, meg nem igaz hogy én ilyen vagyok, bezzeg XY (a csaj)... szóval tènyleg rosszul leszek szó szerint, ha rágondolok


2015. ápr. 9. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mint már leírták páran, nem a név a gáz, hanem az, hogy a volt nővel példálózik. Mehetne is vissza hozzá, ha az én párom csinálná ezt.

Ha nem lenne a példálózás, akkor simán adnám a gyereknek a nevet, mert onnantól pár hónap múlva már nem az ex, hanem a lánya jutna az eszébe arról a névről, ennél jobban nem is lehet valakit kitörölni az ember agyából :)

2015. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
80%
Igazuk van az előttem szólóknak! Ha az exével példálózik neked,akkor még őt szereti,küld vissza hozzá,Te pedig keress egy olyan férfit aki megbecsül és te vagy neki az első!!
2015. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
Hogy hívják a nőt?
2015. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
36%
A legjobb barátnőm azt a nevet akarja a kislányának adni amilyen nevű csaj volt a szeretője a férjemnek.Én örülök,hogy legalább ezentúl valami pozitív is fog "ahhoz" a névhez kötni...
2015. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!