Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elneveznétek így a leendő...

Ti elneveznétek így a leendő gyermeketeket?

Figyelt kérdés

A párom egy koràbbi szexpartnerének a neve borzasztóan tetszik, de rosszul leszek ha rágondolok, mert nem bírom elviselni a tudatot hogy ugyanúgy èrt hozzà ahogy hozzàm is, ilyesmi, lehet hogy ez gyerekes de ez nálam mindig is érzèkeny téma volt...

Mindig is ezt a nevet akartam adni a gyerekemnek, de fèlek hogy mindig ez a r*banc jutna eszembe róla nekem is meg a pàromnak is, szerintetek?

Ráadàsul a barátom pontosan tudja hogy nálam ez érzékeny téma, és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk, hogy én nemigaz hogy nem vagyok képes erre meg arra a dologra, meg nem igaz hogy én ilyen vagyok, bezzeg XY (a csaj)... szóval tènyleg rosszul leszek szó szerint, ha rágondolok


2015. ápr. 9. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne akarjuk megerteni azokat az embereket, akik mindenkit gyerekesnek, hisztisnek tartanak, akibe egy csepp érzés is szorult, és akiknek oly tökéletes a párjukkal a kapcsolatük, hogy soha egyetlen rossz szó nem hangzik el a házban, ezeknek talán nincs is hus-ver társuk... SOHA nem adnám a gyerekemnek az én vagy a párom exeinek a nevét, különösen ha az valamiért jelentősebb volt az eletunkben, vagy ha mely sebet ejtett rajtunk. SOHA!
2015. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadàsul a barátom pontosan tudja hogy nálam ez érzékeny téma, és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk"


Nemhogy gyereket nem szülnék neki, hanem pàros làbbal rugnàm ki ebben a pillanatban.

2015. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy korábbi sz*xpartneréhez hasonlít, és még ő kerül ki győztesen az eszmefuttatásból, nem áll olyan szinten a kapcsolatotok, hogy gyerekvállaláson kelljen gondolkodnod.
2015. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Szülj egy MÁSIK férfitől gyereket, és add neki a kedvenc női nevet!:)
2015. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
De egyébként megoldás, ha kisfiú lesz a baba..:)
2015. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
én sem adnám neki azt a nevet
2015. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnám.

És ahogy kiejtené a száján, hogy "bezzeg XY", azzal a lendülettel raknám ki a szűrét, hogy akkor lehet menni hozzá, ha ő jobb volt.

Nemhogy gyereken nem gondolkoznék, de azon biztos, hogy van-e jövője a kapcsolatnak.

2015. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Jézus, minek ide még gyerek is nektek?!


1. Nőj fel!

2. Rendezzétek a kapcsolatotokat vagy szakítsatok.

2015. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"és ennek ellenère vagy pont ezèrt mindig ezzel a csajjal példàlózik ha összeveszünk, hogy én nemigaz hogy nem vagyok képes erre meg arra a dologra, meg nem igaz hogy én ilyen vagyok, bezzeg XY (a csaj)..."


És ezt a férfit választottad a leendő gyermeke(i)d apukájának?

2015. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De mondjuk a volt szexpartnerével példálózgató seggarcnak sem szülnék gyereket, ennél több tartásom lenne :).
2015. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!