Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen jön...

Szerintetek hány évesen jön el egy nőnél, hogy már nem pasit keres, hanem leendő férjet, apukát? 23-24 évesen ez már természetes?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi aki 19 éves kora óta párkapcsolatban van és együtt is maradtak, mert egyből megtalálta a párját stb. Hanem arra az esetre amikor 23-24 évesen nincs senkije egy nőnek, már csalódott egy párszor, már volt több éves együtt élős kapcsolata, és rövidebb kalandjai is. Aztán amikor újra ismerkedni kezd, valami megváltozik benne... Már nem olyan típusú férfit keres mint akikkel eddig kezdett, hanem racionális feltételek alapján válogat, és ha a jelöltek közül valakivel kialakul a szerelem is, akkor megy bele párkapcsolatba. Mert úgy gondolkozik, hogy ha most ennyi idős, akkor, mire a következő kapcsolata elmélyül az még plusz 3 év, mire megszületik az első gyermekük az már 4 év. És addigra már családot szeretne 28 éves korára, tehát már most megfelelő jelöltet keres, nem csak kalandokat.
2014. okt. 16. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen nőcik választanak 50-es pasikat. Mert készbe akarnak ülni. Ha nehéz dió a helyzet, akkor gyorsan elfelejtik a tabit szedni és lőn gyerek. Aztán amikor az adott pasi visszamegy az első családjához, és nem jön be az elképzelésük, még nekik áll feljebb.
2014. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Hát ja, ha már apu meg anyu nem hajlandó őket pénzelni...
2014. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Az lenne a természetes, hogy nem keres pasikat, és nem cserélgeti őket. Megvárja, amíg olyan férfit talál, akivel egyformán gondolkodnak, és mindketten házasságot, családot akarnak.

A sok kísérletezgetés ritkán vezet eredményre.

Lehet ez 20 évesen, vagy 28 évesen is.

2014. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legkevésbé a koron múlik.
2014. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24 évesen ismertem meg a jelenlegi párom, de egyáltalán nem jövendőbeli apukát, férjet kerestem, egyik téma sem izgat még 28 évesen sem, és az én környezetmre is ez jellemző. Hozzáteszem csak komoly párkapcsolat érdekelt mindig is, és csak olyan férfit kerestem, aki ugyanolyan elveket tart fontosnak, mint én, a link alakok nem érdekeltek. Innentől kezdve meg szerintem az idő eldönti mikor érik meg a pár a gyerekvállalásra.
2014. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Mivel engem nem vonzanak a kalandok, minden életkorban azt kerestem, akivel sok közös van bennünk, megbízható személyiség és egyeznek a terveink, velük randiztam, és ha jött a szerelem, természetesen velük alakítottam ki párkapcsolatot. Alapvetően szerintem minden nő így gondolkodik, ha nem számoljuk a ribiket, akik csak egy éjszakára keresnek partnert, és a "beleül a pénzbe" típusú nőket.
2014. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig olyat kerestem, akivel leélhetem az életem...
2014. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy én látom, ez a pálfordulás inkább 26 éves kor után következik be, de a 24 se valószerűtlen. Nincs is ezzel semmi baj. Az az igazi gond, ha a férfit nem találja megfelelőnek, mégis vele akar családot alapítani.
2014. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom onnantól kezdve, hogy elkezd érdeklődni a férfiak iránt, úgy igazán. Szerintem aki eleve úgy áll hozzá a egy kezdődő kapcsolathoz, hogy úgyis szétmegyünk, annak kár belekezdeni. (hacsak nem előre megdumálják, hogy ez csak egy "barátság extrákkal")
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem a korom múlik. 29 évesen sem racionális feltételek alapján választottam. Gyereket soha nem is szerettem volna, a házasságot is attól tettem függővé, hogy lesz-e olyan, akivel annyira szeretjük majd egymást, hogy tényleg együtt akarjuk leélni az életünket. Ha nem találtam volna ilyet, inkább maradtam volna egyedül.


Nem minden nő úgy működik, hogy "na, elértem a 25-26 évet, most már kéne otthonra egy apuci".

2014. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!