Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyre lehet hozni egy ilyen...

Helyre lehet hozni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Két éve élek a párommal.Folyton megalázott mások előtt,kibeszélt idegenekkel a hátam mögött,hazudott,megcsalt(csak csók volt,de én már ezt sem hiszem el).Sem férfiként sem emberként nem tisztelem,ennek gyakran hangot is adok.Elsárkányosodtam,vádaskodó,gyanakvó lettem,rengeteget veszekszünk.Ő csak sír mikor tombolok,szeretné helyrehozni a kapcsolatunkat,de én erre már nem látok esélyt.
2015. ápr. 15. 06:13
1 2
 1/14 mtke ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amit te érzel, és neked kell eldonteni, de ha ennyire nem bízol benne az jóra nem fog vezetni! Ha megaláz mások előtt akkor nem tisztel! Nem szeret csak ragaszkodik!
2015. ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én se látok semmi esélyt rá. Hagyd ott, nem érdemel meg még egy percet sem az értékes idődből. Egyszer élsz, ne szenvedj tovább.
2015. ápr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel meg téged!
2015. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetlen pozitív tulajdonságot sem írnál. Gyakorlatilag szenvedsz mellette két éve. Megaláz, hazudik, megcsalt. Mi kell még, hogy elhidd, nem ő a te embered. Lépj tovább!
2015. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miert kene helyrehozni?
2015. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, igazuk van az előttem szólóknak! Ezek után én biztosan nem tudnék benne bízni ...
2015. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

éretlen.

mindenki bölcsebb lesz idővel, minimum annyira, hogy a saját kapcsolatot nem kellene kiteregetni, mert csak ti fogtok azzal szívni. egy kapcsolatot védeni kell. valamint hogy egy megcsalással a kapcsolat egész varázsa metörik soha nem lesz már olyan, mint azelőtt.


én mindig úgy jártam sajnos, hogy mellettem tanultak a férfiak, aztán elhagytak, a köv. nőt meg elvették feleségül. magyarán és "komolyítottam" meg őket.


úgy néz ki most ebben vagy, majd másnál indul tiszta lappal, de már korrektebb, okosabb, tapasztaltabb lesz.

2015. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lépj tovább
2015. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért is kell helyre hozni? Lépj le.

28 N

2015. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Senkim nincs rajta kívül.
2015. ápr. 15. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!