Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek annyira nem szeretnek beszélni a régebbi kapcsolataikról, hogy akár össze is vesznek a párjukkal, ha szóba kerül és a másik érdeklődik?

Figyelt kérdés

Persze nem arra gondolok, hogy elmondani, hogy mennyire szerette az előzőt meg mit hogy csináltak, stb, hanem csak annyira, hogy igen, volt X partnerem előtted, volt amelyik nem volt fontos, volt amelyik nagyon megrázott, amikor vége lett. Kb ennyi.

De miért kell úgy csinálni, mintha a kapcsolat előtt nem is lett volna élete a másiknak? Mintha nem lett volna a jelenlegi előtt senkije? Felnőtt emberek csak képesek ilyet megbeszélni normálisan...

Vagy van, akit annyira nem érdekelnek az előző kapcsolatai, amikor megtalálta az "igazit", hogy tényleg nem is veszi figyelembe? Vagy csak zavarja, hogy volt neki más is és azért nem akar beszélni róla még egy csöppet sem?


2015. ápr. 15. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jól teszi

semmi közöd az exeihez és a velük történt dolgaihoz

én sem beszélek róla

felesleges

2015. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam idiótának, de akivel vége, azzal én is megszakítom a kapcsolatot. Nem barát volt, nem is erőltetem a barátságot. Nem haragból hanem mert szerintem így tiszta.

Ettől köszönni köszönnék.

2015. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezné a partner, elmondanám nagy vonalakban. De úgy magamtól nem kezdek neki, hiszen jó esetben azt a részét már lezártam az életemnek. Ha meg nem, akkor meg próbálom magamban feldolgozni, mert azt megtapasztaltam, hogy nem tesz jót az aktuális kapcsolatnak ilyenekről beszélni. :)

Számot nem mondanék szívesen, hiszen tudom, hogy fordítva is jobb, ha nem tudom. Én legalábbis csak agyalnék rajta, és rombolná az önbizalmam, hogy lehet, hogy jobbak voltak az előzők.

Igazából én sem igen szeretem hallani az exes dolgokat, pláne hiszen én azt megérzem a beszédből, hogy ki az, aki nincs lezárva... Meghát azt sem szeretném, ha annak idején rólam is folyna a szó...

Egy kapcsolatban az a legjobb, hogy tiszta lappal indítunk, újrakezdhetünk. Nekem fontos, hogy ő legyen az egyetlen akkor.

Persze a kíváncsiság nagy úr, de őszintén én eddig majd minden ilyen kérdésemre számomra kellemetlen választ kaptam, és minél idősebb a partner, annál kevesebb az esély, hogy egy "tisztát" fogsz ki. Rájöttem, hogy kell a fenének a rágódás! :)

21N

2015. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

#12 Nem arról van szó, hogy többet nem akarsz vele beszélni meg találkozni. Nem emiatt idiótáztam le a csajt. :)


Vannak ilyen ismerőseim, az ő dolguk. Én jóban maradtam 2 exemmel is, néha szoktunk beszélni, hogy mi van a másikkal.


A gond ott volt, hogy gyakorlatilag megszűnt létezni a csaj számára. Ez persze nem gond, örült hogy megszabadult a csajtól, na de az hogy a lány fb-ról letörölt mindenkit akit a párom által ismert meg. A párom barátai(ez még hagyján..), de a párom rokonait is. Unokatestvéreket, szülőket...az anyukáját akivel úgy váltak el, hogy bármikor bármi van, hozzá mindig fordulhat, függetlenül attól, hogy a fiával már nincsenek együtt. (nem érdemelte meg a lány ezt a kedvességet) Egyszerűen beteg..komolyan mondom pszichés gondjai vannak annak a csajnak.


Mindenesetre jót tudunk szórakozni a helyzeten. :D Ha összefutunk a lánnyal együtt/külön, akkor mindig hangosan ráköszönünk. :D

2015. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!