Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan titkoljam el előle,...

Hogyan titkoljam el előle, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem egy férfit. Lángolok. És nagyon lelkes vagyok. Annyira szuper a társaságában, mindig felpörget. De nem akarom, hogy megtudja, még senkinek sem mondtam el, hogy tetszik. Hogyan kerülhetném el, hogy rájöjjön. Hogy viselkedjek, mit tegyek? Rá se nézzek?
2010. febr. 20. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mért baj ha megtudja?

Nem nagyon értem.

Egyáltalán nem ciki hogyha tetszik meg lehet hogy életed legjobb kapcsolatát rontod el úgy hogy nem tudja meg.

Am meg nem kell neki mondani mert egy idő után úgy is rájön

2010. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem se titkold el. Mondd el neki =)
2010. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem se baj, ha megtudja.
2010. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek eltitkolni?
2010. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell elmondanod neki, de érzékeltetheted vele, hogy tetszik. :) Csak pár aprósággal, ha mégsem jön be, akkor sem "égeted le magad".
2010. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h tiltott gyümölcs. Nagy korkülönbség v. karikagyűrű az ujján. Igyekezz minél kevesebbet a társaságában lenni. Ne kerüld el vagy ne légy túkl közömbös, mert az feltűnő.
2010. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne modn meg neki. Talán rá se nézz. Vagy épp legyél vele nagyon bunkó, és szólogass be neki állandóan.
2010. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis önérzeted,akkor nem mondod el neki.Egy rendes férfit inkább taszít,ha a nő kezdeményez.Ha sokat vagytok egy társaságban,akkor magától is rájön,ha te is érdekled őt.Ha viszont csak azért kezdene veled,mert te rátukmálod magad,akkor a kapcsolat csak addig fog tartani,amíg rád nem un.
2010. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne viselkedj hirtelen máshogy,mint ahogy eddig szoktál,például,ha eddig kedves és közvetlen voltál Vele,akkor most ne légy rideg vagy elutasító!A hirtelen viselkedés,-hangulatváltozás eléggé feltűnő jel.nyugodtan beszélgess Vele,mert esetleg ha elkerülöd,akkor az gyanússá válik.A flörtjeire ne reagálj,próbáld finoman leépíteni,ha bókol,vagy flörtgyanús a viselkedése.Ugyanúgy viselkedj Vele,mint bárkivel,akivel szimplán jóban vagy.Mint említettem már,a 360 fokos fordulatokat most felejtsd el,mert azok a legárulkodóbbak.

Ha tiltott gyümölcs,akkor pláne ne add jelét a vonzalmadnak,ezzel csak magad alatt vágnád a fát,plusz két ember életébe kavarnál bele (persze csak akkor,ha tényleg boldog a párájával,ha van neki!).

2010. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem én vagyok az a férfi. És te az a lány vagy akit én is csak ugy messziröl imádok! Nem munkatársad az a férfi?
2010. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!