Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öten élünk egy 3 szobás...

Öten élünk egy 3 szobás panellakásban. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőm, annak az édesanyja, édesanyám, a lassan 7 éves féltestvérem és én. Tudom, sokan nem tehetik meg hogy három szobás lakásban élhessenek. De itt arról van szó hogy a féltestvérem nemsoká betölti a 7 éves kort és még egy szobában alszik a szülőkkel ami az én véleményem szerint nem egészséges, hiszen megvan köztük az intimitás, és sokszor nekem is be kell tennem éjszaka a fülest hogy nyugodtan eltudjak aludni tőlük. Magamról pedig tudom hogy pici koromban sokat ébren voltam éjszaka, gondolom ez a gyerekkel sincs másképp :')

Én 20 éves lány vagyok.

Ti mit tennétek az én helyemben?



2015. márc. 5. 21:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Átköltöztetném a mamához.
2015. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Válasszátok ketté a Te szobádat.
2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a Mamához költöztetés! Nálunk is így volt, amikor gyerekek voltunk és élt a nagymamánk.
2015. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem jövök ki jól a féltestvéremmel, nem tűröm amúgy sem a gyerekeket.

Mamámnál apám lakik, és alkoholista.

Szóval kellemetlen az egész helyzet...

2015. márc. 5. 21:56
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Aludj te a mamáddal, a kicsi a te eddigi szobádban. Mi a nővéremmel és a mamámmal voltunk egy szobában, az öcsém külön a kisszobában. Ez így mindenkinek megfelelt.
2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elvesztettem a fonalat, ez akkor már 6 ember, nem?
2015. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Költözz el kollégiumba, vagy albérletbe, és akkor a tesód mehet a te szobádba.
2015. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igazából a páromhoz költözésen gondolkodtam, de egyszerűen nem merném neki felhozni, tolakodásnak érezném. Ő is együtt él a szülőkkel (s jóban is vagyok velük) bár van egy melléképülete.

Még ha nem is végleges odaköltözés, de legalább a hét nagy részét ott tölteni. Két és fél éve vagyunk együtt.

2015. márc. 5. 22:00
 9/30 A kérdező kommentje:
Ötödik válaszolónak: ő nem az én mamám aki a 3 szobás panelban lakik velünk hanem a nevelőm édesanyja . Oda pedig nem férne be plusz ágy.
2015. márc. 5. 22:02
 10/30 A kérdező kommentje:
Hatodik válaszolónak: 5-en vagyunk, a "mama" az a nevelőm édesanyja. Az én saját mamámnál lakik az én édesapám, aki erősen alkoholista és kiszámíthatatlan a viselkedése.
2015. márc. 5. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!