Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva ebben...

Jogosan vagyok kiakadva ebben a helyzetben? Válás, és gyerek kérdés

Figyelt kérdés

A férjemmel elváltunk egymástól, lassan 7 hónapja. Pont a pici születése előtt. Akkoriban már régóta tartó kapcsolata volt egy nála jóval fiatalabb nővel, aki akár a lánya is lehetne.


A volt férjem a hétvégéket együtt tölti a babával, el is viszi magához péntek este és vasárnap este hozza vissza. Viszont a lány ott lakik a volt férjemmel és a lányka is sokat szokott segíteni a kicsivel kapcsolatban, ami bevallom, hogy aggaszt.


Normális a helyzet, vagy velem van a baj, hogy egy idegen nő van a lassan 7 hós picim közelében?


N


(volt férjem 47 éves, a lány 21)



2015. ápr. 19. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Anyuka nem írta az életkorát lehet ő is lesz 60 felett mire betölti 20at a baba... az nem számít??? Miért épp az apára mondod h ki neveli fel?
2015. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
25 vagyok és a férjem is 25.
2015. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem jogos a kiakadásod. Szerintem most ott keresel problémát, ahol nincs. Szerintem meg jó dolog, hogy + 1 ember figyel a gyerekre, ott is szeretetet kap, nem lesz semmi baja :)
2015. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

anya nevel többségében, de az apa anyagilag támogatja a gyereket, azért van annyi apakomplexusos nő mert a kedves pasik nem veszik ki a nevelésből a részük lelépnek egyedül hagyva az anyát, van kivétel, de ma már 10 gyerekből 7-8 csonka családba nevelkedik mert elváltak a szülei v nem is voltak házasok

és a gyereknek a családi biztonság kell! vagyis egy egész család! nem elvált szülők akiknek folyton változik kikkel vannak együtt! és egy 21 éves nem fog egy öregedő pasi mellett maradni ha csak nem pénzes, anyuka nem hisztizik hanem félti a gyermekét! egy anya sokszor még egy tapasztalt családtagra sem meri bízni a gyerekét mert félti! normális dolog h félti! az lenne a gond ha nem féltené!

2015. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
minden hétvégén ott van a baba??
2015. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
És mi van, ha idősebb az apa? Nekem anyu 43, apu 47 volt, mikor születtem, egyetlen gyerek vagyok. Most vagyok 32, felneveltek rendesen. Akkor nekem meg sem kellett volna születnem?
2015. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
mit szólnál hozzá ha majd a kislányod 21 éves korában majd egy majdnem 50 éves férfival állít haza? repesni fogsz az örömtől? nem hinném
2015. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Inkább örülj neki,hogy van egy fiatal is a gyerek mellett,a férjed úgyis nagypapa korú már,megterhelő lenne neki egy csecsemő gondozása.
2015. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%

"a lány ott lakik a volt férjemmel"

"volt férjem 47 éves, a lány 21"


Na most nekem speciel ez a két félmondat bőven elegendő ahhoz, hogy egyértelmű legyen, merről fújdogál a szellő.

Igen, jogos a kiakadásod, de sok mindent tenni nem tudsz.

2015. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
17-es, mivel a normálisabb fajta nem azért szül, hogy ő irányítsa a gyerek életét felnőtt korában, és nem is robotnak használja a gyereket attól, hogy mondjuk ő nem tenne ilyet ,nem fog tiltani és direkt rossz kapcsolatra hajazni az adott férfival, hogy egyáltalán ne lásson bele az életükbe....elfelejti sok "anya" hogy a gyerek egyszer felnő és nem kutya, hogy akkor is a juti falatért azt csinálja amit a gazdi mond.
2015. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!