Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemen látom, hogy...

Feleségemen látom, hogy elfojtja a szenvedélyt magában. Hogyan győzzem meg, hogy velem nyugodtan kiélheti azt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sokszor érzem mintha szégyélné a dolgot,és nem mer pl az ágyban szenvedélyes lenni,pedig ott van benne.Már mondtam neki,hogy elöttem ne szégyeljen semmit,csináljuk úgy ahogy neki jól esik.Olyan érzésem van,mintha nem merné kimutatni,mert fél hogy esetleg mit gondolok róla.Néha érzem rajta,hogy kimeri nyilvánítani,de ennél több van benne és többre vágyik én tudom.Amikor megkérdezem tőle,akkor mindig azt mondja nekem,hogy azért mert ő nem olyan.Pedig sokszor érzem rajra,hogy elfojt magában vágyakat,amiket velem nyugodtan kiélhetne,mert vevő vagyok mindenre.
2015. ápr. 21. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne kérdezd, ha nem te próbálj meg először újítani valamit.
2015. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg te kihozni belőle a vadmacskát. :-)
2015. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy kis bor meg még egy kis bor például...
2015. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
lizingelni nem e lehetne a menyecskét.....
2015. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, megoldás nem nagyon van rá, igaz esetleg egy kis bor, vagy valami ami segít neki ellazulni. Bár én annyit nem tudok inni :D
2015. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Kiéli ő azt, csak nem veled.
2015. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Akkor beszéljünk őszintén:


1.) Milyen vágyak azok, amiket emlegetsz? Az anál mindenek felett, vagy esetleg vinnél bele valami kreatívabb variációt is?


2.) Az általatok most úgymond "szenvedélymentesen" zajló aktusok alatt mennyire jó neki? Tapasztalt már Veled többszörös orgazmust, többszintű orgazmust, különböző módokon variáltad, h eljusson a csúcsra?


Ugyan nem vagyok szakértő, de a saját tapasztalatom az, hogy, akkor kapható egy nő mindenre, ha izgalomban van! Nem kicsit, nagyon!!! A feleséged ebben a fázisban van??? Mert amíg nincs, addig valszeg csak Te gondolod úgy, hogy "ott van benne". No offense

2015. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, a probléma nem is biztos, hogy nagy.

Ha a feleségecskéd nőstény szeretne lenni - de nem mer -, akkor bizony neked kell "megkérned rá"!

Szóval semmi más dolgod nincs, csak látványosan, disznómód(!) lehágni a húsz körméről.

2016. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!