Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendesebb típusú nő hol/hogya...

Csendesebb típusú nő hol/hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 19:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, gáz lenne. A többség szeretőt, eltartottat vagy csak szimpla hülyét keres, mások elképesztően magányosak, nem vonzóak, unintelligensek vagy egyéb. Ha netán bejönne, kiderül, hogy perverziója, el nem feledett exe, kevés szabadideje van, anyámasszony katonája, csak szexet akar, túl fiatal, túl öreg.
2015. ápr. 21. 20:45
 12/17 anonim ***** válasza:

Ajánld fel egy barátodnak,hogy néha elviszed sétálni, futtatóba a kutyáját, nem is gondolnád, milyen jól lehet ismerkedni közben!:)(DE nehogy kifejezetten ezért vegyen bárki is kutyát!!!!!)

Még nagyon fiatal vagy, hagyd a netes ismerkedést későbbre, adj esélyt a személyes találkozásoknak!

Kezdj el olyan helyre járni, ahol vannak pasik is (pl. jóga, salsa, akármi,) ahol jól érzed magad.

Vannak pasik, akiknek kifejezetten az ilyen típusú lányok jönnek be, nincs miért aggódnod!:)

-Ja, mindent személyes tapasztalatból írtam!;)

2015. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon hamis kép él benned a társkeresőkről, ugyanis a magadfajták is ott ismerkednek, a perverz/nős/hazug pasik pedig ugyanolyan arányban fordul elő, mint az utcán. Csak éppen társkeresőn kapcsolatba lépsz 1000 emberrel, akik között ott van az igazi a 999 kirostált mellett, személyesen pedig nem jutsz el ezer emberig, úgyhogy talán sosem találsz rá az igazi párodra. Az ismerőseim többsége társkeresőn talált párt, mivel a munkahelyen nem volt megfelelő, máshova pedig összeszokott baráti körrel jár mindenki, nem pedig magányosan üldögélni valahol és ismerkedni. Normális, tanult, csak éppen elfoglalt és zárt körben mozgó emberek. Ha te kizárod ezt a lehetőséget, akkor maradnak a szabadidős csoportok, az is több, mint a semmi. Buliban, egyéb társasági eseményeken többnyire csak a nyomulós idiótákkal lehet megismerkedni.
2015. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!


A 11-es hozzászólásodba nem mondtál hülyeséget.

Én ugyan férfi vagyok és próbáltam is ilyen oldalakat, de arra jutottam hogy normális kapcsolatot onnan nem, vagy nagyon nehéz kialakítani. Legalábbis vidékiként. Aki normális volt az távoli volt. A távkapcsolat meg elég nehezen kivitelezhető, ezt tapasztaltam.

2015. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, aki nem társkeresőzik, nincs perverziója?

:D

2015. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én alapból nagyon visszahúzódó nő vagyok, és nagyon csendes. Inkább hallgatóság vagyok, mint dumagép.

Már gyerekkoromban is az voltam.

Az én igazi "szocializációm" akkor kezdődött el, amikor magamhoz vettem a kutyámat. Hihetetlen volt számomra, hogy mennyi jó fej ember van körülöttem. Amikor sétáltunk, akkor megállítottak, dícsérték a kutyát...aztán elkezdtünk kutyasuliba járni, kirándulni...

Nemrég (1 éve) költözni kényszerültünk egy lakótelepre. Komolyan mondom neked, a kutyámnak köszönhetően rengeteg barátra és haverra tettem szert. Minden este kimegyünk a futira, szinte állandó a társaság, de persze időnként jönnek új arcok (és kutyák). A hétköznapi gondjainkon át, a kutyás témákon kívül is tudunk mindig valamiről beszélgetni, mindig van téma. Segítünk egymáson, ahol tudunk. És persze futtatós szerelmek is alakultak már :)

2015. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szabad kérdeznem, hogy az elmúlt 5 évben merre tetszett ismerkedni és milyen eredménnyel járt?
2020. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!