Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfihisztit hogyan kell kezelni?

Férfihisztit hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

Ha szépen beszélek vele, ha csúnyán, ha észérvekkel próbálom észhez téríteni, ha levegőnek nézem, semmi nem jó, csak a saját ostobaságait fújja és ócsárol engem, mert megsertődött egy olyan dolgon, amin már a 12 éves kishugom sem sértődne meg, komolyan.

Vagy ha igen, ő egalább bocsánatkérés után abbahagyja,nem ìgy mint a FELNŐTT FÉRFI párom, aki napokig cs*eszeget de tényleg napokig, és úgy próbál kezelni mint egy kutyát.

Tud valaki valami megoldast azon kívül, hogy "dobd ki a fenébe"?


2015. ápr. 26. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ugyan már, miért kellene hergelni, hogy hagyja ott. Más férfiak sokkal durvább dolgokat csinálnak! Inkább az a gond, hogy valami jobb állást keressetek, hogy ne 5000 Ft legyen a köv. hétre.
2015. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok- úgy bírom, amikor mások kritizálják az ember párját, aztán nekik sokkal-de sokkal rosszabb van.. A mi szomszédunk is mondogatta, hogy az én férjem szerinte nem apatípus. (akkor mondta, amikor még nem volt gyerekünk) Na aztán most meg az ő férje az ő legjobb barátnőjével jött össze. Nem kell mindjárt arra biztatni, hogy hagyja ott, mindenkinek lehetnek rosszabb periódusai.
2015. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Képben van azzal, hogy 5000 Ft mire elég? Mennyibe kerülnek az élelmiszerek? Ha te vásárolsz, elképzelhető, hogy fogalma nincs erről.


Tervezd meg a következő másfél hétre a költségvetést, és tedd eléje. Aztán kérdezd meg, hogy szerinte mit kéne ebből kivenni, hogy az energiaital beleférjen, és döntse el, tényleg olyan fontos-e ez. Csak higgadtan!

Hátha belátja a dolgot, és észhez tér.

2015. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A legrosszabb helyen kérdezted.
2015. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom a nőket. Egy csomó értelmes lány/nő leragad egy ilyen nagyra nőtt gyerek mellett csak azért mert hú de laza meg fiatalos ő még 25-30-40-x évesen is... ja, csak az a probléma, hogy az ilyen "lazának" tűnők 90%-a ha jobban megismered, akkor inkább gyerekes.


(Ráadásul most kövezzetek meg, de az is h..ülye aki 300 ft-os energiaitalt vesz. Tök ugyan olyan az íze a 90 ft-osnak is meg az 500-asnak is. Mindkettőben csak koffein meg egy rakás aroma van.)

2015. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem pénzügyi analfabéta, de már elismeri.

Úgy oldottam meg, hogy különkasszáztunk. De azon a vérbeli fillérBass módon.

Két hónap elég volt, hogy rájöjjön.

Három éve volt, azóta nyugi van.

2015. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én ilyenkor úgy kezelem mint egy gyereket, ez van el kell fogadni,hogy a férfiak néha gyerekesen viselkednek és néha úgy is kell kezelni őket
2015. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Küldd el a zsiráf román k**va anyjába, annak hisztizzen.
2015. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!