Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A mennyaszonyotokkal már az esküvőt tervezitek. Egy rendezvényen osszetalalkoztok a volt barátnőtokkel és megcsaljatok vele a mennyasszonyotokat. A barátnő kedves, rendes nő az exben viszont csalodtatok amikor szakitottatok nem akart bekulni, el akarta felejteni a kapcsolatot. Viszont most kiderült hogy terhes lett azt szeretné ha a kicsi egy családban élne. Ti mit tennetek?
2015. ápr. 26. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szembeköpném magamat.
2015. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Elásnám magam, jó mélyre.
2015. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A menyasszonyomnak elmondanám mi történt,aki valszeg ki fog dobni. Az exel nem békülnék ki,de a gyereket ha valóan az enyám támogatnám,látogatnám. Nem első eset lenne h csonka családban nő fel a gyerek.
2015. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

szerelem az exel van? szereted a menyasszonyod? védekeztettek az exel az is lehet más csinálta fel bár ha esküvő előtt megcsaltad akkor eleve halálra ítélt a házasság

úgy h derítsd ki tiéd a gyerek és neveled fel ha igen, és beszélj a mennyaszonya

2015. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
En a helyedben az eskuvot elfelejtenem.Nem lesz konnyu a baratnodnek sem az biztos hogy otthagyod,de en nekem a gyerekem lenne az elso!Nekem ez a tanacsom es szerintem fogadd meg!A gyerek az elso akarmelyik novel maradsz is.Jol jarni sehogy se fogsz,de erosnek kell lenned.Most rendesen kapod az elettol a pofonokat,nem lennek a helyedben.
2015. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%
Ilyet tobbet ne csinalj de most megtanulod!Mindenki maganak csinalja meg a szerencsejet!
2015. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

A menyasszonyod szerintem jobbat érdemelne.

Az ex nem véletlenül ex. Jó esetben nem csak addig kellene együtt maradnotok, amíg kicsi a gyerek. Szerinted működne hosszabb távon?

A gyereket támogatnám. Egyik nőt sem választanám utolsónak.

Biztosan tőled van a gyerek?

2015. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hú, de egy lúzer vagy, már bocs...Simán el tudom képzelni, hogy az ex nem véletlenül esett teherbe, nem bírta elviselni, hogy te, aki csúsztál-másztál utána, megtaláltad mással a boldogságot.


Először is megbizonyosodnék arról, hogy tényleg terhes-e. Ha igen, megvárnám az apasági tesztet, addig nem fogadnám el sajátomnak.


A menyasszonyodról lemondhatsz, lehet, hogy ő megbocsátana (vannak ilyen őrülten szerelmes nők), de nálad sokkal jobbat érdemel. Az exnek, ha valóban enyém a gyerek és megszüli, fizetnék tartásdíjat, tartanám a kapcsolatot a gyerekkel, de semmilyen formában nem kötném össze vele az életem. Ezt még most el is mondanám neki.


Aztán elvonulnék valahova meditálni, esetleg beállnék segélyszolgálathoz, hátha sikerül jobb emberré válnom.

2015. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

nagyon gagyi a történet! még ha esetleg igaz is.

akkor is egy igazi balek történet.

szerintem a menyasszonyodtól szépen búcsúzz el, mert ha máshogy/később jön rá, az még nagyobb fájdalom.

a gyerekkel kapcs: ki kell vizsgáltatni, hogy valóban a tiéd-e, ha már ilyen ostoba voltál, hogy még védekezni sem védekeztél, mint valami tanulatlan brom.

de egy alkalomból elég nehéz teherbe esni egyébként. ráadásul felnőtt nő létére hogy engedhetett védekezés nélkül magába, ha nem is akart téged, mint társat. tehát nagyon valószínű az is, hogy a nő hazudik, mert ennyire nem lehet egyszerre 2 felnőtt ember ilyen végtelenül ostoba + szerencsétlen. erre nagyon kicsi az esély.

2015. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elmondanám a menyasszonynak a történteket ( úgyis kiderül mindig az ilyen ,főleg ha az ex követelőzik) elfogadnám a szitkokat, kitörést,feldühödött állapotban kapott jelzőket, mert teljesen jogos.

Biztos, hogy nem jönnék össze az exxel sem, nem hiába ex, és ha összeállnék vele a menyasszonyban csak mélyíteném , hogy egy paraszt vagyok.

Nem vállalom a gyereket csak miután az apaságin kiderült, hogy tényleg az enyém,nevemre veszem, tisztességesen fizetem a tartásdíjat és tartom vele a kapcsolatot. Ha anyuka nem hagyná, jogi útra viszem, mert jár a láthatás és mégis csak a gyermekem.

Próbálom tovább élni az életem, miután jól leköptem saját magam, tanulva a hibámból, hogy nem állatnak születtem és nem a farkamban van az eszem.

Reménykedem, hogy egy idő eltelte után hátha látja a volt menyasszonyom, ( ez akkor él, ha tényleg őt szeretem...)hogy az extől nem akarok semmit ,csak egyszeri vétek volt és kapok még egy esélyt.

Ha nem ,akkor továbblépek és próbálok olyan férfi lenni ezek után ,hogy megérdemeljem még egyszer, hogy valaki annyira megbízzon bennem illetve szeressen, hogy leélné velem hivatalosan is a életét.

2015. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!