Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségként/csaádanyaként...

Feleségként/csaádanyaként milyen programot vállalsz be?

Figyelt kérdés
Dolgozó feleségekhez, anyákhoz intézem a kérdésem. Kíváncsi lennék milyen programmal rendelkező munkahelyet vállaltak/vállalnak be. Egyeseknek gondolom alkalmazkodni kell a napközi/óvoda programjához ilyen téren, vagy hasonlók. Alaphelyzetben is ugyebár gondoskodni kell a munka mellett a háztartásról és a család ellátásáról. Milyen programmal dolgoztok, mit tudtok bevállalni?
2015. ápr. 29. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értem a kérdést! Mi az, hogy milyen programmal rendelkező munkahelyet vállalok be? Meg, hogy milyen programmal dolgoztok??
2015. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Bocsánat de én nem egészen értem a kérdést.
2015. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Program az amit a szabadidőben, önmaga szorakoztatasara szolgál. A műhelyek, napķozihez, ovodhoz semmi e.

Mi a kerdesed?

2015. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mármint hogy család mellett hány órás munkát vállalok be? Ez lenne a kérdés?
2015. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Munkahelyről kérdezek, és annak a programjáról. Elnézést ha nem volt érhető.
2015. ápr. 29. 14:50
 6/19 A kérdező kommentje:
munkaprogram*
2015. ápr. 29. 14:50
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a kérdező arra kíváncsi, hogy milyen munkarendben dolgoztok. Állandó nappalos vagy három műszakos, hány órában, rugalmas-e az időbeosztás. Hogy tudjátok megoldani a gyerekkel kapcsolatos teendőket (pl hozni-vinni az oviba), házimunkát stb.

(nekem még nincs gyerekem)

2015. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Munkarend neve, nem program
2015. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Felénk munkaprogramnak nevezik azt, hogy pl. hétfőtől péntekig 8-17 óra között dolgozik valaki, de lehet ez csak régiósajátosság, ugyanis nem Magyarországon élünk. De most, hogy ezt tisztáztuk, jöhetnek a válaszok :)
2015. ápr. 29. 14:59
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ügyvéd vagyok, nagyjából (a tárgyalások kivételével) olyan "programot" vállalok, amilyet akarok.
2015. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!