Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a párotokkal milye gyakran...

Ti a párotokkal milye gyakran vagytok együtt? Hogy jut idő rá?

Figyelt kérdés

Én imádom a páromat és igénylem majdnem minden nap.

Házasok vagytok? Van gyereketek? Hogy oldjátok meg igy milyen gyakran?


2015. máj. 4. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2, de van, hogy 2 hétig semmi nincs. 3 gyerek van, dolgozunk mindketten. Házasok vagyunk 19 éve.


39/N.

2015. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkánk eléggé távol van egymástól és ritkán találkozunk. Hetente 1-2 alkalom. Inkább a hétvégén, ugyanis akkor töltjük együtt az időt. Van négy gyermekünk, négy unokánk.

60/F

2015. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán kívánom heti max 1-2 20/F Szeretném de nagyon nics kedvem többhöz.
2015. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. 3 havonta egy, nem vagyok elégedett. 34/N
2015. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1eves babaval,reggeltol estig dolgozo ferjjel,hetvegen pedig altalaban nalunk vannak az elozo hazassagabol szuletett gyerekei.orulunk ha heti 1x osszejon.igazabol most kezdunk ujra osszecsiszolodni a szules utan.nekem nagyon sokaig fajt ezert volt hogy havi 1x volt csak.de az meg igen keves szerintem...ido kene.sok sok ido....
2015. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van amikor minden nap,máskor két hétig semmi.36/N
2015. máj. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Változó, van hogy minden nap, de van, hogy egy hétig nincs semmi. Az átlag a heti 2. Egy másfél éves kisfiunk van, én dolgozok, férjem gyeden van, 3 éve vagyunk.házasok. Időnk lenne többre is, de kedvünk nem mindig.

25/N

2015. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk házasok, de együtt élünk. Változó mennyiségben vagyunk együtt. Nálunk nem az időhiány akadályozza meg a napi többszöri szeretkezést (amire én vágyom), hanem a kedves gondolatai. Informatikus, nem tudja a munkahelyén hagyni a munkáját (főleg, hogy gyakran itthonról is dolgozik), ha valami napok óta megoldatlan problémán töppreng, nincs az a szexi fehérnemű, mélyen búgó hang, vagy akár manuális-orális ingerlés, amivel rá lehetne venni valamire. Olyankor van, hogy 1-2 hétig nincs semmi. Viszont mikor kicsit kevésbé problémás a munka, szabadság, vagy csak pihisebb időszak van, akkor a napi több is simán bejátszik (hála az égnek).
2015. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia . 13 éve vagyunk együtt a párommal , gyermekünk 10 éves . Hetente kb 4 x együtt vagyunk , + ezen felül van egy kis extra kényeztetés ;) . Hogy oldjuk meg ? Vagy este elalvás előtt , vagy korán reggel ébredés után ( így jól indul a nap 😉) , de olyan is előfordul hogy az éjjel folyamán gabalyodunk egymásba , egy spontán ébredést követően . Mi mindig is aktív házaséletet éltünk 😜 !
2015. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házasok vagyunk, gyerek nincs. Átlag havi 1-2x mondanék...de van, hogy ritkábban. Nem azért,mert nincs időnk...nekünk kedvünk nincs. :D nem vagyunk szexorientáltak. Ennyi. Jah és 11 éve vagyunk együtt.
2015. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!