Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérte a kezem, de nem akar...

Megkérte a kezem, de nem akar velem összeköltözni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal és pár hónapja megkérte a kezem. Felhoztam, hogy már szeretnék vele összeköltözni, de azt mondta, hogy ő nem fogja elhagyni az anyját miattam. Ketten élnek az anyjával, aki eléggé iszákos és munkakerülő. Most mégis mit vár, hogy majd együtt élek az alkoholista anyjával? Minek kérte meg akkor a kezem?

2015. máj. 10. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

uh sajnálom. szerintem nem gond az, ha igent mondtál neki.

de ezek alapján mégsem veled képzeli el az életét.

mit gondol, ha összeházasodtok, utána is az anyjával fog kettesben élni?

normális lenne, hogy várja hogy együtt élhessetek. a leírás alapján nem így van. pedig ha megkéri a kezed, akkor az egyértelműen arra utal, hogy veled képzeli el a jövőjét. akkor miért nem bír elszakadni az anyjától?miért nem akarna veled élni?

én nem rugnám ki egyből, de biztos hogy jól átbeszélném vele a témát, és ha úgy látom hogy ennek nincsen sajnos sok jövője, akkor valószínű, hogy nem pazarolnék rá több időt.

2015. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi?! Csak gondolj bele egy férfi aki együtt él az anyjával és nen akar veled összeköltöznu sem most sem később. Ráadásul neked is odakéne költöznöd egy alkoholistához.. Hmm.. Nagyon vonzó :/ A lényeg: Ne menj hozzá! Keress egy igazi férfit!
2015. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem* Összeköltözni*

Bocsi

2015. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
3 év alatt ez nem derült ki? Az a baj, hogy hiába ülsz le vele ezt megbeszélni, hiába küzdesz meg egy esetleges együttélésért, egész életében fontosabb lesz az anyja nálad, és neked minden alapvető dologért könyörögnöd kell majd. Jobban járnál egy olyan férfival, aki egyértelműen veled képzeli az életét, és a közös jövőt építitek együtt, nem pedig azért harcolsz, hogy egyáltalán elférj az életében az anyja mellett.
2015. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegye feleségül az anyját az ilyen :D

Én biztosan beszélnék a párommal e miatt es ha hajthatatlan akkor ágyő.

2015. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az idődet vesztegeted vele.... ő akkor lesz majd felnőtt, ha anyuka eltávozik.

És akkor meg rögtön hátrányos helyzetű felnőtt lesz, aki 30-40 éves korában hozhatja első saját döntéseit, az nem az igazi.

2015. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Haha! Petike nem fogja otthagyni anyut!
2017. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!