Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam és...

Nagyon szégyenlem magam és büntudatom van, már nem az első alkalom, hogy megbántom a menyasszonyom a felgyülemlett munkahelyi feszültség miatt, de volt, hogy sirt is emiatta. Nagyon kivagyok. Milyen módszert találjak a feszültség levezetésére?

Figyelt kérdés
Tegnap rossz napom volt,van egy pár hülye a munkahelyemen,ilyenkor mire hazamegyek,akkor tetőzik a dolog,általában lefekvés elött.Ilyenkor volt hogy úgy megbántottam,hogy sirt,ilyenkor hányok magamtól,még ma is rosszul érzem ez miatt magam.Hányok magamtól,hogy ilyen megalázó módon viselkedem vele.Hogyan vezessem le a feszültsséget,hogy ne rajta csattanjon?Hogyan engeszteljem most ki?Félek egyszer elege lesz belőlem,hogy igy megszoktam bántani.
2015. máj. 12. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz házasság. Majd a következő nődnél uralkodsz magadon, most van a tanulóidőd...
2021. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnek igaza van. Főleg az utolsó pontban. Én a menyasszonyod helyében úgy hagynálak ott, hogy mikor hazajössz, üres lenne a kecó, és azt sem tudnád, hova cuccoltam.
2021. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!