Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van apám barátnőjének...

Mi baja van apám barátnőjének velem?

Figyelt kérdés
A múltkor mondta hogy menjünk el a plazába vásárolni,el is mentem vele vittem pénzt hogy veszek egy csini elsőt.Bementünk egy drága boltba de én meg nem akartam sokat költeni ezért mondtam hogy menjünk innen erre ő "Attól még hogy te csóró vagy én nem" én meg mondtam neki hogy "még csak 14 éves vagyok nem dolgozom honnan lenne pénzem" Ő meg ilyen hülyén nézett rám és mentünk tovább.Utána vett egy halom ruhát és oda adta nekem hogy cipeljem.Majd kimentünk a kocsihoz a parkolóba és azt mondta hogy már sajnos nincs hely a kocsiban szeretné hogyha gyalog mennék haza elegem lett és levágtam a ruháit a földre és elindultam gyalog haza 2 óra múlva hazaértem és apámnak meg úgy adta be hogy kértem hogy vegyen nekem egy drága pólót és amikor nem akarta megvenni megsértődtem és levágtam a földre a ruháit és elindultam gyalog ő meg rohant utánam hogy ne hülyéskedjek.Mégis mi baja velem?
2010. febr. 25. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ekkor fognám a mostoha ruháit és égetném el mind egy szálig. Ha háború, legyen háború.

Valószínűleg el akarja érni, hogy apád ellened forduljon. Ne hagyd magad.

2010. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

de egy retkes tetü nö lehet az!kinek képzeli magát?

ahogy tutod készitsd ki zavard el !

2010. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vele vásárolgatni, sőt tényleg inkább csak kerüld amennyire csak lehet, apukádat pedig szeresd nagyon, legyél vele sokat és szerintem ne hagyd ennyiben, ha tényleg neked van igazad, akkor amikor valami közös programod van apukáddal, meséld el neki hogy volt az egész és, hogy neked rosszul esik, hogy nem a gyermekének hisz és meg sem fordult a fejében, hogy talán neked is igazad lehet!
2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vedd fel telefonnal, az se baj, ha több órás a felvétel! Mindenképpen!

Vagy kereshetsz a gyámügyi hivatalnál valakit, aki segít.

2010. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!