Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha gyakorlatilag...

Mit csináljak ha gyakorlatilag nem csalt meg de "mégis"?

Figyelt kérdés
Találtam egy blokkot a páromnál amin női spray csoki és diszzacskó volt megvéve kérdeztem hogy kié természetesen hazudott de nem nyugodtan és mondtam neki hogy ha nem őszinte már pedig látom hogy nem akkor felhivom a barátját,aztán másnap elmondta hogy bejött neki egy szőke 18 éve Diákmunkás csaj aki náluk dolgozott pár hétig és hogy tetszett neki,de már nem dolgozik ott meghogy engem szeret és nem akar elveszíteni. Na ennek már 2 hete hogy lezajlott a balhé de én megbocsátottam neki és mondtam több iylet nem tűrök meg de most meg én nem tudok lenyugodni már végre mert nem törödtem bele hogy iylen könnyen kibékültünk meg nem tudom még mindig sokkol ez az egész. Segítsetek!!!
2010. febr. 25. 16:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 éves a csaj most . bocsika elírtam
2010. febr. 25. 16:20
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Sztem jó volt leckének.
2010. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó kis pasi. Alapból elég gáz egy nőnek dezodort venni... :-(
2010. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Dühös vagy, megértem. Szörnyen nehéz lehet. Én már átéltem egyszer ezt, elváltam. Soha többet!
2010. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én biztos utána néznék ennek a dolognak kieszelném valahogy telefon,munkahely stb....barátok ilyesmi utána járnék hogy megcsalt-e!mert aki már ajándékot vesz egy másik nőnek csak van valami köztük szerintem!bár nem ismerem a párod csak ezt a véleményt úgy írtam hogy alapból férfi ajándék nőnek stb....
2010. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az a fura hogy elmondta a csaj nevét de egy iylen brazil sorozatba illő neve van utána járok persze hogy nem találom semmiylen oldalon.
2010. febr. 25. 16:58
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Igazából nem értem a valódi problémád.te bocsátottál meg nem?most meg azt irod hogy nem nyugszol bele hogy ilyen könnyen kibékültetek?ez a te döntésed volt nem?ha nem tudsz bele nyugodni,akkor meg szakits vele és kész.
2010. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy azon a napon amikor vette ennek a nőnek, akkor volt az illető születésnapja vagy névnapja?

Nézz utána!

Szerintem nem az a neve a csajnak csak hazudott!

Járjál utána, nyomozz utána, mert nekem az a gyanúm, hogy ettől a csajtól akar valamit, lehet hogy a szeretője.

Nem gyanús, ne hagyd annyiban! Ki tudja, lehet hogy a munkahelyén van a csaj is.

Nyomozz!

Ez a furcsa, hogy össze-vissza beszél, mert ha valaki egyenes, akkor megmondja hogy X. Évinek vette születésnapjára. De mondjuk a spray az tényleg elég személyes...mert ha pl. egy doboz bonbont vette volna, akkor oké....

Nyomozz a saját érdekedben.

Én sem lennék nyugodt a te helyedben!

26.L

2010. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jaunár 12 ekkor vette és 2 hete derült ki.
2010. febr. 25. 17:14
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

basszus, ki az a hülye, aki a szeretőjének dezodort vesz?? mégha parfümöt, ez oké, de ez...váááá...


kérdező: ha megbocsátottál neki, ne rugózz rajta. ha meg nem, dobjad. őrlődni a legrosszabb.

2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!