Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha gyakorlatilag...

Mit csináljak ha gyakorlatilag nem csalt meg de "mégis"?

Figyelt kérdés
Találtam egy blokkot a páromnál amin női spray csoki és diszzacskó volt megvéve kérdeztem hogy kié természetesen hazudott de nem nyugodtan és mondtam neki hogy ha nem őszinte már pedig látom hogy nem akkor felhivom a barátját,aztán másnap elmondta hogy bejött neki egy szőke 18 éve Diákmunkás csaj aki náluk dolgozott pár hétig és hogy tetszett neki,de már nem dolgozik ott meghogy engem szeret és nem akar elveszíteni. Na ennek már 2 hete hogy lezajlott a balhé de én megbocsátottam neki és mondtam több iylet nem tűrök meg de most meg én nem tudok lenyugodni már végre mert nem törödtem bele hogy iylen könnyen kibékültünk meg nem tudom még mindig sokkol ez az egész. Segítsetek!!!
2010. febr. 25. 16:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Engem nem az érdekel mennyire tudod a kritizálni a másikat.Nem ez volt a kérdés.
2010. febr. 27. 12:09
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezz utána, ne hagyd annyiban! Jan. 12-én Ernő és Tatjána névnap volt. Gondolom, nem Ernőnek hívják, a Tatjána pedig nem brazilos név; inkább orosz.
2010. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyen emberrel! Így akarsz élni? Folyamatosan figyelgetni őt? Elrontotta, mondd meg neki, hogy elvesztette a bizalmadat, tegyen érte és bizonyítson Neked, ne hagyd magad!!! Én nem is találkoznék vele addig amíg nem bizonyít. És az bizony idő..bár így 29 évesen már inkább elhagynám, mert komolytalan pasival nem foglalkozom
2010. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal, hogy megmondtad neki, hogy tudsz róla, csak azt érted el nála, hogy jobban figyeljen és ne hagyjon nyomokat, ha találkoznak megint. Én a helyedben inkább elhitetném vele, hogy többé már nem gyanakszom, és titokban utánanyomoznék. Mert ha nyilvávaló, hogy megcsalt, akkor elvesztette a bizalmamat, és ezért titkolóznék én is, mert egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy őszinte legyél. Hiszen ezzel csak annyit érsz el, hogy jobban fog vigyázni, hogy ne vegyél észre semmilyen jelet.
2010. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó ötlete egész jó!
2010. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek rendesek vagytok:)
2010. febr. 28. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!