Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene, ha...

Titeket idegesítene, ha minden kiruccanásra/kirándulásra a párotok tesói és szülője /szülei is jönnének?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk, nem költöztünk össze, viszont a legtöbb időt a pároméknál töltjük. Kettesben nagyon ritkán megyünk el valahova, az is max. 1 óráig tart. Vagy ha véletlen több idő lenne akkor csörög a telefon hogy Menjünk de azonnal (és ilyenkor persze abba kell hagyni mindent és menni..) Vannak spontán ötletek, hogy na akkor Menjünk el ide vagy oda. Erre ő kijelenti, hogy jó akkor szólok Anyáéknak is. Hiába mondtam neki, hogy én csak veled szerettem volna menni, de ő rá vágja, hogy de hát ők úgyse mostanában voltak ott.. Elterveztük hogy majd a nyáron elmegyünk valahová 2-3 napra, erre most mondja, hogy majd akkor szól az anyukájának meg a testvéreinek, hogy akkor nekik mikor lenne jó. (a testvérei mindig mennek valahova, anyukájuk is szokott)

Félreértés ne essék én szeretem őket, meg jól kijövünk egymással, de nekem már sok ez az egész, hogy állandóan együtt vagyunk. Titeket zavarna az ilyen?


2015. máj. 22. 15:14
1 2
 11/12 Mumusan ***** válasza:
58%
Én is megmondanám hogy akkor én nem megyek. Hátha észbe kap.
2015. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Én is tudok közeli példát, hogy a fiú sokszor vitte magával az anyját és a nagynénjét. Holott akkor még nem volt gyerekük, hogy nagymamaként ott legyen a helye. Egy idő után már zavaró volt.

Mióta van gyerek azóta más a helyzet, mivel elváltak, ezért ebben az esetben ez már nem számít.

2016. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!