Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénz nem számít a boldogsághoz?

A pénz nem számít a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy nem kell a pénz, csak a szeretet. Sajnos nagyon rossz körülmények közt nőttem fel, és a kapcsolatom is romokban.

Most megyek vállalni egy második munkahelyet suli mellé, mellette meg nem ártana elmenni takarítani privát, hogy azért a számlákon túl is legyen élet.

Mindig úgy gondolom, hogy eleget éheztem és fáztam már, szeretném, hogy kicsit jobb legyen, holott tudom, hogy milliárdoknak rosszabb nálam, és nem jog szerint osztják, hogy "na, neked rossz volt, most jó lesz".

Nem vágyom nagy dolgokra, csak olyanokra, hogy néha vehessek magamnak egy felsőt vagy egy nadrágot, és ne kelljen hónapokig kuporgatni rá, vagy ha megkívánok egy tábla csokit, ne kelljen fillérezni, belefér e.


Most akkor kell a pénz a boldogsághoz, vagy nem?


2015. máj. 25. 17:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%

Hát azért,én ezzel a sok csopogos toretenettel vitatkoznek...


Kedves volegenyem ugy döntött,hogy megfarkalja a kis koleginat,így vége lett az eljegyzesnek,nincs lagzi (nyilván).


Na most iggggen rossz lett volna otthon kucorogni zokogva a szobában.


Azóta minden nap party,külföldi kirándulások, shopping,porges ezerrel. Kb havi 300-át költök csak szórakozásra. Ha ez nem lenne,még mindig busulhatnek.


Szóval de,a pénz nagyon is boldogít! :)

2015. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kell a pénz. Az arany kozéputat kell valahogyan megtalálni, ami nem konnyu a mai világban.


28N

2015. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Néha boldogíthat. Én pl. mindig szegénységben éltem, aztán most, hogy suli mellett el tudtam menni dolgozni és diákmunka ellenére sokat keresek, így nagyon jó. Végre bemehetek boltokba és nem kell néznem 5 ft-osoknént mennyit költök, hanem bátran vehetek szép ruhákat, wellnesselhetek stb. és ez igen jó érzés a sok nyomor után.
2015. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!