Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves gyerek fel fog nőni?

24 éves gyerek fel fog nőni?

Figyelt kérdés
A bátyámról van szó. Igazábol èn nem látok benne súlyos dolgot,de a szüleimet frusztrálja a dolog. 24 èves,nem volt mèg barátnője,sokáig dolgozni se akart,lusta stb... apukánkal èl. Mostmár dolgozik,de komolyabb cèlja nincs. Haverokkal eljárkál,isznak stb. Most lett hirtelen punk. Èn nyugtattam a szüleimet hogy kèsőn èrő,majd max 30 èves korára megkomolyodik. Igazábol nem is tudom mitől lehet. Gondoltam arra is,hogy 12 èvvel ezelőtt váltak el a szüleink (nem volt bèkès válás) talán az viselhette meg? Valami tanács vagy tapasztalat?

#Kèsőnèrès
2015. máj. 25. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért él így, mert megengedheti magának. Van, aki fel akar nőni, és van, aki csak akkor nő fel, ha rá van kényszerítve. Nagyon el van látva, ha egyedül maradna végre, akkor másképp látná a világot. 24 évesen már nem gyerek, még akkor sem, ha 12 éve elváltak a szülei és ő most találta ki, hogy lázad. N31
2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkaterápia. Mondjuk két-három hét kukorica címerezés vagy kapálás egy eperföldön helyére tudja billenteni az értékrendet.

El lett kényeztetve.

2015. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt majd apádék elrendezik.
2015. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így kényelmes neki. Ha rá lenne kényszerítve, hogy csináljon valamit, biztos összekapná magát. Az volt az első gondolatom, hogy olyan, mint egy nagy gyerek.
2015. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, most mi a gond vele, dolgozik. Nincs mindenkinek komoly célja, haverokkal inni teljesen normális s ha punk, hát punk, abban sem látok semmit.


Nem mindenki nő fel, én is opcionális, kerülendő dolognak tartottam mindig is. Persze ez kinek mit jelent. Nekem azt, hogy nem leszek szürke felnőtt. Attól még saját életem van a saját házamban, nem egyszerű, de mit lehet tenni?

2015. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent a válásra fogni. A házasságok kb fele válással végződik. Ennyi erővel minden második ember óriáscsecsemőként élne.

Ez inkább nevelési hiba.

2015. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gyerek, csak minden valószínűleg a segge alá van tolva és nincs rákényszerítve, hogy ne hülye kistiniként viselkedjen.

Nincs barátnője - na és?? Ehhez amúgy mi közötök?

Dolgozik, de nincs komolyabb célja - szintén 24 vagyok, dolgozom, nem járok el mondjuk piálni meg punkos hülyeségeket csinálni, de egyelőre nekem sincs, marha nehéz ám kitalálni, mit akarok az élettől.

Most -lett punk - ismét kérdezem, közötök? Ha nem hazahirdja az egész bagázst, akik felzabálják az összes kaját, a válasz ismét az, hogy "nem, nincs közötök hozzá". 24 évesen akár televarrathatná magát orosz börtöntetoválással is, az már csak rá tartozik.

Amíg beleadja a közösbe a fizuja egy részét (értsd: kaja meg rezsi), a többivel meg azt kezd, amihez kaar, igaz az egyéb dolgokat, mint pl bérlet, kaja, ruházati meg műszaki cikket, remélem megvontátok tőle olyan szinten, hogy ami kell, azt ezentúl vegye meg magának.

2015. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 24 éves ember nem gyerek!
2015. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló....mi az hogy közötök? Csak feltettem egy kèrdèst,engem nem zavar,èllje ki magát. Szüleim aggodalma miatt kèrdeztem! Èn 22 vagyok,hogy szolnèk már bele a bátyám èletèbe. Nem gondolom hogy baj lenne vele. Ja ès elkènyeztetve se lett,gyárba dolgozik ès szereti,ugyhogy az eperszedès se lenne nagyobb hatással rá. Egyáltalán nem lettünk elkènyeztetve...èn már 2 ève nem lakok otthon. Az ő segge alá sincs mindrn tolva. Talán az apai szigor hiányzik,de ahoz már kèső. Mindegy. Azèrt vokt aki kapott zöldet :)
2015. jún. 5. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
A pontozósdit pont mindenki leszarja, ne verd már erre magad. 24 évesen már rég fölösleges nevelni, leginkább így jártatok.
2015. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!