Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális, ha valaki...

Szerinted normális, ha valaki nem tartja vonzónak a férjét?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akitől már nem egyszer hallottam, hogy a férje tulajdonképpen nem tetszik neki.

"X. nem egy jó pasi". "Hűűű Y. de jól néz ki, nekem meg itt van egy X." stb.

Amúgy a nő és a férfi is teljesen átlagos kinézetűek. Van két kisgyerekük. A nő nem túl iskolázott és elég rossz állása van, a férfi viszont jól keres egy multinál.

Akkor tulajdonképpen azért lehet vele, mert anyagi biztonságot ad neki és a gyerekeknek?

Tudom, hogy nem az én dolgom, csak olyan furcsa, hogy számtalanszor ezt hallom, hogy X. neki be se jön igazából.



2015. máj. 26. 10:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát attól még szeretheti, hogy nem tartja szépnek.


Engem sokszor az idegegesít, amikor valaki annyira elfogult a családtagjaival, hogy nem látja a valóságot vagy nem akarja bevallani magának se.


Legtöbbször ez a gyerekeken nyilvánul meg, hogy jajj milyen szép gyerek Pistike, közben meg a valóság az, hogy randa csóri kölyök, mindenki látja, de attól még aranyos meg imádnivaló, na. Majd kinövi. Ismerősöm amúgy megmondta az újszülött gyerekéről, hogy nem túl szép, de attól még imádja. :-)


Egyébként meg egy több éves házasságban már sok minden változik, régen lehet tetszett neki, csak már megunta.


Meg persze lehet vele a pénz miatt is, fene tudja.


Én nem látom olyan szörnyűnek, ha van két gyerek azért csak nem undorodik tőle. De inkább abba fektessen energiát, hogy ápolja a házasságát, ne abba, hogy panaszkodik.

2015. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat. Adott egy átlag vagy csúnyácska nő, aki pl. hiába csorgatja a nyálát a jó pasik után, mert nem fog kelleni. Talán az elején éveket is vár és lassan kifut az időből, amíg lehet gyereke. Egyszer csak észbe kap és megalkuszik, választ egy hozzá hasonló kaliberűt.

Vagy van 1 szép, de nagy nyomorban élő nő. Ő azt fogja mondjuk keresni, aki mellett jól élhet. Mondjuk nem okos, csak élelmes. Az okos, szép, gazdag pasiknak nem fog kelleni. De kellhet egy csúnya gazdagnak, akivel a szép gazdagok nem kavarnak. A lány a pénzért megalkuszik a kevésbé dekoratív külsővel.

De ezek pl.-k.

Nekem pl. nagyon szép arcú a párom és sűrű haja van (nekem nem tetszenek a kopaszok). Viszont sörhasa van. Ennek ellenére szeretem és minden más stimmel (és nem vagyunk gazdagok, nem játszik a pénz). Megnézem a kisportolt férfiakat és tetszenek. Lehet hogy vonzóBBAK, mint a párom, de az csak a külső. Vonzónak tartom őt is, különben el se kezdtem volna vele járni. Szerelmes is vagyok belé. Csak nem vagyok elfogult. Valami kellett tetszen azoknak a nőknek a férjükben, ha hozzámentek.

2015. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a többség nem külső alapján választ párt magának az biztos
2015. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem minden házasság szerelemből köttetik.

Khmmm...

2015. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!