Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hibái vannak a párodnak?

Milyen hibái vannak a párodnak?

Figyelt kérdés
A ti férjeteknek/feleségeteknek milyen hibáik vannak? Természetesen mi sem vagyunk tökéletesek, csak most arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen hibákat vettetek észre bennük? Majd egy másik kérdésnél magunkról is ítélkezni fogunk ;)
2010. febr. 26. 19:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Az én férjem számomra tökéletes. Elfogadom a hibáival együtt, ahogy van. A hibái (kb. tényleg ez az összes neki): nagyon kicsi a szexuális igénye (havi 1-2 alkalom, mindig ilyen volt és ezen nem nagyon sikerül változtatnia), és eléggé feledékeny (ebben sokat javult). Nálunk csak ennyi van. Ő bennem azt nem szereti, hogy minden miatt túl sokat aggódom, könnyen megijedek. 3 éve vagyunk házasok és van egy 1 éves babánk.
2010. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Trehány. Minden dolgot halogat, annyira, hogy a végén kifut belőle, és nekem kell megoldani. Nem beszél a problémáiról. Nem hoz nekem kávét reggel, csak szökőévben egyszer. Nem baj. Szeretem.
2010. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Makacs

Magának való alkat

Nem tudok vele vitatkozni egy egészségeset, mivel azt nem hallja meg, csak akkor ha beszélek hozzá (pedig néha kell az is)

A földre dobálja a zoknijait

Éjjel sokszor hajnalig tévézik és nem tudok aludni tőle

A ruháit nem összehajtja, hanem ledobja az ágyra

2010. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy mindig engem kér meg, hogy takarítsak helyette, amikor az az ő dolga, de a főztje kitűnő legalább. 31/F
2010. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 31F!

Miért a nő dolga, hogy takarítson? Kőkorszakban élsz? Férfiak is meg tudják fogni a porszívót, fel tudnak mosni és mosogatni! Nekem meg sem kell kérnem rá a férjem, magától is megcsinálja, hogy ezzel is segítsen nekem...

2010. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

pesszimista

lusta (bár ez rám is igaz :)

eléggé nemtörődöm tud lenni

néha elég öntelten beszél (pedig amúgy nem az)

sértődékeny


de én akkor is nagyon szeretem!!!

2010. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A hibája az hogy túl tökéletes:):) Tényleg nem tudnék mondani talán egyet, hogy él hal a motorokért és ez a munkája is szoval sokat dolgozik és néha az egész éjjelt a műhelyben tölti! De ez legyen a legnagyobb gondunk:):)5év
2010. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
rendetlen, felületes
2010. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen,úgy jó ahogy van!
2010. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

azt nem szeretem hogy okostojáskodik állandóan,azthiszi mindenhez ért,és néha oltári nagy baromságokat mond,és majdnem minden sztorira rátesz egy lapáttal:D

de 10 éve szeretem imádom,és emellett sok imádnivaló tulajdonsággal rendelkezik.

2010. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!