Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hibái vannak a párodnak?

Milyen hibái vannak a párodnak?

Figyelt kérdés
A ti férjeteknek/feleségeteknek milyen hibáik vannak? Természetesen mi sem vagyunk tökéletesek, csak most arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen hibákat vettetek észre bennük? Majd egy másik kérdésnél magunkról is ítélkezni fogunk ;)
2010. febr. 26. 19:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

az hogy trehány. semmivel sem foglalkozik, nem érdeklik a számlák, a számlaegyenleg, lusta de ugyanakkor rengeteget is dolgozik (már túlzottan is sokat)

de én ilyennek szeretem

2010. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Makacs de baromira,nem fogadja el a véleményem ha az más mint az övé,trehány,túl sokáig tv-ik/gépezik,pesszimista.A koszos ruháit pedig lusta a szennyes tartóig elvinni:)

De én így imádom:)))))

2010. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
észrevettétek, hogy aki azt mondta a párja tökéletes 100%-ra lett értékelve, aki meg mondott vmi hibát az meg le lett pontozva. érdekes
2010. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hangosan kommentálja a tévéműsorokat, legalább is azokat, amik engem érdekelnek, őt meg kevésbé. Meg mindig kipancsolja a vizet a kádból ha fürdik.
2010. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

trehány,


szőkeee : DD


de igyszeretem :)

2010. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is észre vettem ezt a pontozást bár én 100%ot kaptam nem tudom miért lett igy értékelve! Nálunk ő tökéltes de velem sok baj van volt:):)
2010. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vicceket sütöget mások előtt (amit én már értek de más még nem, és ezért sokszor hülyének nézik:))

Magától semmi se jut eszébe a gyerekek körül, mindig minden egyes dologra meg kell kérni külön, és ha megkérem se mindig csinálja meg, ül a fülén:))

Ja és szökőévente egyszer beszél a kapcsolatunkról vagy úgy általában az érzéseiről, viszont mikor ez megtörténik nagy becsben tartom és ált. le is írom valahova magamnak:))

De amúgy meg nagyon szeretem immáron 7 éve:)

2010. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Néha nagyon rideg tud lenni(amikor veszekszünk), mármint én veszekszek, ő csak van és nem szól semmit...

És ez idegesítőbb mindennél. Nagyon nehezen ismeri be a hibáit, nekem egy ölelést is bocsánatkérésnek kell venni. Amúgy nem sok ilyen alkalom van, de ha épp van akkor kiakaszt vele. Amúgy minden rendben vele ezen kívül. 3 év

2010. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
A ruháit szétdobálja és dohányzik (szerencsére a házban nem). Amúgy mos, főz, takarít és TISZTEL.....imádom) 3 éve a férjem!
2010. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam azonnal amint választ írtatok :)

És köszi mindenkinek

2010. febr. 26. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!