Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férjről, aki este 8-kor azt mondja a feleségének, hogy gyalog menjen haza az anyósától az 5 km-re lévő otthonukhoz a 3 gyerekkel, mert ő fáradt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

2. válaszoló vagyok: ha a Párom annyira fárad lenne, ÉN nem engedném, hogy autóba üljön. Inkább sétálok egy kicsit, vagy BKV-zok, vagy taxizok, minthogy neadjisten baleset történjen, mert nem tud az útra figyelni 100%-an. Pláne ha az autóban 3 gyerkőc van!

Kedves nőtársaim, ne fújjunk már mindent ennyire fel, ne szívjuk ok nélkül a férfiak vérét. Ha mégis, ne csodálkozzunk, ha kimaradnak, vagy szakítanak, urambocsá megcsalnak (bár ez utóbbit gyávaságnak tartom)

18/L

2010. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

De jó egy 18 éves osztogat házastársi tanácsokat, na ettől fogok padlót.

Mennyi a leghosszabb kapcsolatod? Férjnél voltál már? Együttéltél valakivel? Nem, akkor nem tudod hogy ez milyen.

2010. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mennyi duma, csodálom, hogy fel se merül ismét: ki a fene ment feleségül az ilyenhez?
2010. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy 18 éves vagyok, még lehet érett gondolkodásom, nem a kor határozza meg a normális felfogást. -.-' Urambocsá, hogy annak ellenére, hogy nő vagyok, úgy gondolom, hogy a férfi is egy érző, emberi lény, aki bizony elfáradhat, lehetnek problémái, stb. De előbb már leírtam, hogy mivel nem tudjuk, hogy mi is történt pontosan, így nem fogunk tudni objektíven válaszolni, ahhoz képest, rengeteg válaszoló csak annyit írt, hogy milyen szemét, paraszt, stb, pedig nem is hallották a másik felet, vagy a sztori részleteit. Elnézést, hogy a férfiakat is emberszámba veszem, nem csak a nőket-.-'
2010. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszélte vele, hogy menjen érte, úgy bunkóság.


Ha viszont valahogy sikerült átszambázni a mamához a gyerekekkel, és ha már estig ott tudott ülni, akkor lehet nem a férjet kéne kórusban szidni, ha egyszer csak azt mondják neki, hogy na pattanj Jancsi, gyerek értünk, ő meg fáradt. És nyilván nem a pusztában kell világítás nélkül öt kilométert gyalogolni a sárban, mert a 21. században élünk, és akkor el se ment volna a mamihoz úgy, hogy nincs megbeszélve a hazaszállítás, ha nem lenne rendes közlekedés.

2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
6%

22:07 igen, 18 évesen is lehet valakinek érett gondolkodása, csak tudod tapasztalat nélkül (házasság, gyerek, együttélés) könnyen mondhatod.

Nem elítélem a férfiakat, emberszámba vannak véve, de ez itt egy más helyzet

2010. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, nagyinál volt internet, hogy a kérdező feltehesse ezt a kérdést - talán csak ki akarta élni a férje szidalmazását -, szóval biztos nem a puszta közepén vannak egy eldugott kis porfészekben, és biztos van fűtés is, nem gond az alvás.

Mivel a kérdező nem írt részleteket, hogy van-e oka a kedves férjnek a fáradtságra - esetleg mert olyan munkája van, vagy beteg - nem kellene szidalmazni vaktában, mert lehet, hogy csak a nagyságos asszony hisztizik. Ha nekem gyerekeim vannak és felelős szülő vagyok, és a vezetni tudó fél nagyon fáradt, akkor nem mernék elindulni akkor se, ha mellettem ül, mert hülye emberek is vannak az utakon, nem csak olyanok, akik jól megtanulták a kreszt, és a fáradtság miatt a koncentráció csökken, és elképzelhető, hogy amit bármikor éber állapotban el tudna kerülni, ilyenkor súlyos balesetet okozna, a gyerekeimet nem merném kitenni ilyennek, ha fáradt, kérnék egy matracot nagyinál és ott alszunk, aztán majd nappal hazamegyünk világosban éber állapotban.


De ez a sok szidalmazás... Ennyien csalódtatok a pasikban? Nem csak szemét pasik vannak a világon.

2010. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!